Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Майстри самурайського меча Камуй вразили славутичан своєю високою культурою
07.11.2018

6 листопада у Кіноконцертному комплексі переповнена зала.  До Славутича завітали майстри самурайського меча КАМУЙ у рамках світового турне присвяченого 20 річниці колективу.
Лідер гурту Тетсуро Шимагучі – один із сучасних самураїв Японії. Саме він придумав як у 21 столітті зберегти та відродити бойове мистецтво своїх предків.
На початку своєї діяльності ансамбль Камуй виступав на вулицях міст у різних країнах пропагуючи бойове мистецтво. А вже після успіху фільму «Вбити Білла» Квентіна Тарантіно, ансамбль отримав світове визнання.
Жителі міста Славутича отримали унікальну можливість приймати у своєму місті гостей такого високого рівня у рамках благодійної акції «Чорнобиль-Фукусіма. Ми пам’ятаємо. Ми разом».
Під час осіннього туру японського колективу у Славутичі відбулося два концерти Камуй. Ансамбль вразив своєю високою майстерністю, динамікою виступу та відкритістю у спілкуванні з дітьми та дорослими.
Візит організовано у продовження розпочатої співпраці міста Славутича з японським проектом Окіаґарі-кобоші (координатор Мінору Ватанабе). Саме дякуючи йому в місті з’явилися дитячі Герніки, реалізовано проект Окіаґарі-кобоші, відбувся візит відомого кутюр’є Кензо Такада та хібакуся Іхари Тойочі. Всі проведені заходи демонструють спільність поглядів наших країн на подолання екологічних катастроф.