Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Про важливі питання із засідання виконавчого комітету
11.10.2018

«На сьогодні найактуальніше питання – опалення», – саме на цьому акцентував увагу  міський голова Юрій Фомічев на засіданні виконавчого комітету, що відбулося 11 жовтня.
З 9 жовтня, за розпорядженням міського голови,  розпочато опалювальний сезон.
- Це не означає, що з цього дня  всі будинки вже отримають теплоносій. Це означає, що розпочато процес запуску тепла. Вже  опалюється медичне містечко, стаціонар,  центральний корпус, поліклініка. З четверга розігрівається котельня ТОВ "ЕКОГЕНЕРАЦІЯ". З п’ятниці виходимо на запуск гарячого водопостачання у штатному режимі.  З 15 жовтня, почнеться підключення дитячих садочків, шкіл, закладів соціальної інфраструктури до теплоносія.  Хоча середньодобова температура на найближчі дні, за прогнозами погоди, не буде + 8. Температура до цих показників не понизиться.
Поступово почнеться підключення житлового  фонду. Важливий акцент, ті будинки, які умовно на 1 м2 мають  найбільшу  заборгованість, будуть підключаться  до тепла в останню чергу.  Так не може бути, щоб за рахунок одних мали комфорт інші. Ми пройшли шлях  у півтора роки, щоб отримати право на реструктуризацію заборгованості за минулий період і показали кращий результат по дисципліні платежів у Київській області. Однак є такі, які зловживають цим і не сплачують за спожиті житлово-комунальні послуги. Споживання тепла у місті відбувається виключно за приладами обліку. Звідси є можливість регулювання,  економії. Різниця у тарифах по будинках за місяць на 1м2  від 40 грн. до 20 грн. у інших.  У одних відповідальне споживання послуг, а у інших ні. Тут є проблемний момент. Щодо початку опалення, то є звернення багатьох громадян, аби не включати зараз тепло, бо у них немає пільг і субсидій. Коли лічильник запрацює, то на початок листопада прийдуть рахунки, а  вони можуть бути різними у залежності від кожного дня опалення.
Служби міста технічно до опалювального сезону готові. 

На засіданні виконавчого комітету заслухана була інформація керівників комунальних підприємств «ЖКЦ» Олександри Кобяк та «УЖКГ» Олександра Куделіна про стан сплати за житлово-комунальні послуги та підготовку житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр.

Начальник управління економіки та соціального розвитку міста Іван Величковський ознайомив із підсумки соціально-економічного та культурного розвитку міста Славутича за І півріччя 2018 року.
Затверджені  фінансові плани КП «Агентство регіонального розвитку» та  КП «Управління з розвитку фізичної культури, спорту та туризму» на 2019 рік.
Завідуючий відділу з питань житлово-комунального господарства, тарифоутворення, енергоефективності  та енергозбереження  Альона Болдирєва  представила проект  рішення «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, ТОВ «Північна енергетична корпорація Славутич».

Загалом у цей день було розглянуто 16 питань. Більше інформації про засідання виконавчого комітету за посиланням  www.youtube.com (канал slavutich mvk)