Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Громадські слухання з метою обговорення проекту Детального плану території для будівництва та обслуговування сонячної електростанції у м. Славутич
04.10.2018

Славутицька міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту Детального плану території для будівництва та обслуговування сонячної електростанції у м. Славутич,  вул. Лісна (Будбаза)

1. Мета заходу – врахування громадських інтересів

2. Площа проектування – 53 га

3. Замовник –Управління інфраструктури і капітального будівництва  Славутицької міської ради, фінансування детального плану території – ТОВ «Славутицькаенергетична компанія», розробник – Державне підприємство «УкрНДПІцивільбуд» 

4. Підстава для  розроблення: рішення Славутицькоїміської  ради від 25.05.2018. № 1063-41-VII

5. Інформація для ознайомлення в електронному вигляді  – на сайті Славутицької міськради http://e-slavutich.gov.ua​

6. Місцем для ознайомлення з документами в паперовому вигляді для надання пропозицій є Управління інфраструктури і капітального будівництва  Славутицької міської ради тел. 3-00-11*174,187. Термін подання пропозицій – 1 місяць з дня виходу оголошення.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:   

повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для  якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої   розробляється документація, та на суміжній з нею;представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 5 листопада 2018 р. о 17.30 год.  за адресою: м. Славутич Центральна площа 7, зал засідань виконкому (3-й  поверх).​