Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Працівники Славутицького міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді провели тиждень благодійних справ «Щасливі діти-захищені діти»
12.09.2018

Пролунав шкільний дзвоник, класи наповнились дитячими голосами, навчання, бесіди з друзями безтурботний час та, на жаль,  не в кожної дитини є можливість насолоджуватися шкільними роками. З метою забезпечення необхідним шкільним приладдям дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб, дітей із ДБСТ «Єдина родина» та прийомної сім'ї Моргунової Л.Ф., працівники Славутицького міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді провели тиждень благодійних справ «Щасливі діти-захищені діти», до якого долучилися та надали матеріальну підтримку Аліса Вільямс (Головне управління проектами м. Славутич), магазин «Сюрприз». Маленькі школярі отримали зошити, альбоми, олівці та інше необхідне шкільне приладдя. Також на дітей чекав солодкий сюрприз, а для батьків рекомендації щодо психолгічної підтримки своїх дітей під час навчання.

Окрема подяка директору магазину «Гламурна Леді» Моложанніковій І.А. та директору фірми «Влад» Волковій К.А. за прекрасні обновки на 1 вересня дівчинці, яка тимчасово залишилася без батьківського піклування.

Висловлюємо велику вдячність небайдужим благодійникам, адже дитинство має бути захищене, а шкільні роки - незабутніми. Всім учням бажаємо наснаги та успіхів у навчанні, а батькам - підтримувати та налаштовувати своїх дітей на шляху до нових знань!

 

Славутицького міський центр соціальних служб

для сім'ї дітей та молоді т.: 3-01-80; 2-11-15

 ​