Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Про вересневу сесію Славутицької міської ради
12.09.2018

49 питань розглянули депутати Славутицької міської ради на  черговій 47 сесії, що відбулася 10 вересня.

 

На початку сесії Голова Славутицької міської виборчої комісії Акушевич Ж.А. ознайомила присутніх із постановою.  5 вересня 2018 року до Славутицької міської виборчої комісії  надійшло рішення Славутицької міської ради «Про дострокове припинення повноважень депутата Славутицької міської ради VII скликання Хусалімова Вячеслава Галімзеновича y зв’язку із смертю».  Постановою Славутицької міської виборчої комісії визначено обраним наступного за черговістю кандидата у депутати Славутицької міської ради від Славутицької міської партійної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Демидова Олександра Олексійовича, керівника ТОВ «МедіаДім» м. Славутич.  

 

Далі депутати  схвалили Концепцію соціально-економічного розвитку територіальної громади м. Славутича Київської області, Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних громад «Славутич-Чернігівський регіон». Дійсно, об’єднання ресурсів територіальних громад є дієвим та ефективним механізмом для спільного вирішення проблем життєдіяльності територіальних громад на місцевому рівні, дає можливість більш ефективно надавати послуги місцевому населенню, реалізувати проекти соціально-економічного розвитку, в тому числі у питаннях енергозбереження.

 

У Славутичі надано старт першому в Україні  муніципального кооперативу. Встановлення сонячних батарей на міських об’єктах дасть можливість власникам кооперативу отримувати свою електроенергію та сприятиме створенню ринку постачання електроенергії. А кожен славутичанин, за бажанням,  може стати членом кооперативу.  Детальну інформацію про новий проект надав Голова правління громадської організації «Грінінкубатор» Роман  Зінченко. Як перший крок, комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку» отримало згоду на вступ до споживчого товариства «Сонячне місто».

 

Відповідно до Закону України «Про поводження  з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій» передбачено спрямування коштів в обсязі 10 відсотків на спорудження об’єктів соціального призначення прилеглих територій, в тому числі у м. Славутичі. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України: «будівництво – процес створення нових, а також розширення, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, об’єктів виробничого і невиробничого призначення». Тому для отримання фінансування на об’єкти міста необхідно розробити проектно-кошторисну документацію, відповідно депутатами були внесені зміни до Програми будівництва, реконструкції, модернізації та капітального ремонту об’єктів інфраструктури м. Славутича на 2018 рік.

 

Також депутати внесли  зміни до міських програм «Захисник Вітчизни», «Здоров’я славутичан», «Благоустрій міста» та  бюджету м. Славутича на 2018 рік. На 100 тис. грн. збільшено фінансування міської програми «Турбота» для надання матеріальної допомоги жителям.

 

Прийнято низку рішень стосовно діяльності медичних закладів, а саме: затверджено  установчі документи комунального некомерційного підприємства «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради та  розпочато 2-х місячний процес реорганізації Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина  № 5 Міністерства охорони здоров’я України» шляхом приєднання до Комунального некомерційного підприємства «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради.

 

Змінена  назва Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Славутич та   затверджено Положення про Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «БлагоДар». Позитивно вирішено питання про створення групи продовженого дня у загальноосвітній школі №2 Славутицької міської ради.

 

Розглянуто питання про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Славутича. Не залишена поза увагою електронна петиція щодо визнання котів частиною міської екосистеми та запропоновані заходи щодо створення комфортних умов співіснування жителів міста і безпритульних тварин та покращення санітарно-епідеміологічного стану.

 

На завершення своєї роботи депутати  внесли зміни до персонального складу виконавчого комітету (новими членами виконкому стали Моругий С.Д. та Кобяк О.Ф.) та  розглянули земельні питання.

 

 З рішеннями Славутицької міської ради можна ознайомитися на сайті  e-slavutich.gov.ua

 

                                                                                                    Відділ інформації ​