Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
​Організації ветеранів – 20 років!
12.07.2018


12 липня у славутицькій залі урочистих подій вітали Організацію ветеранів війни із 20 річницею!

Голова ради ветеранів Сівер Іван Афанасійович поділився своїми спогадами про створення організації та її діяльність за час існування. Іван Афанасійович розповів, що з початку створення організація ветеранів налічувала 193 учасника, наразі залишилося 120, а середній вік членів організації – 81 рік.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих ветеранів.

Із вітальним словом до ветеранів звернувся міський голова Юрій Фомічев. Міський голова подякував ветеранам за їхні подвиги, побажав довгих років життя, міцного здоров’я та процвітання Організації.

За активну громадську діяльність та з нагоди 20-річчя створення організації, ветеранів нагородили грамотами міського голови.

Музичний подарунок підготувала Вікторія Шевченко та Катерина Делікатна.

Із промовами та вітальними словами також виступили голова профспілкової організації непрацюючих ветеранів ЧАЕС Лідія Клімова, начальник пенсійного фонду Надія Баглай, секретар організації ветеранів війни Рима Романенко та член організації Лідія Чернега.

Музичне привітання звучало від Світлани Шарабріної під акомпанемент Миколи Кривопиши. Разом зі Світланою Василівною ветерани заспівали душевних пісень.

Завершився захід піснями у виконанні хору ветеранів та груповим фото.

 

Відділ інформації

 ​