Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Управління соціального захисту населення інформує
12.07.2018

Наявна заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг обмежує право на житлову субсидію.

 

Положенням про порядок призначення житлової субсидії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329, обмежено право на отримання субсидії особам, які мають заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг.

Так, починаючи з 01.05.2018 року, житлова субсидія не призначається, якщо: 

• управлінням соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії (340 грн.);

• управлінням соціального захисту населення отримано інформацію про наявність у домогосподарства, що одержувало житлову субсидію у попередньому опалювальному (неопалювальному) сезоні простроченої понад два місяці заборгованості з оплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на день призначення житлової субсидії (340 грн.) на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон.

За вищезазначених обставин житлова субсидія призначається з початку опалювального (неопалювального) сезону за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладання договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку протягом двох місяців з початку такого сезону. В інших випадках – з місяця, наступного за тим, в якому надійшло документальне підтвердження сплати такої заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості у судовому порядку (ухвали про відкриття провадження у справі).

При наявній заборгованості субсидія може бути призначена (як виняток) за рішенням комісії виходячи з конкретних обставин, що склалися, на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

          За більш детальною консультацією або на прийом звертайтеся: м.Славутич,  Центральна  площа 7, іськвиконком), каб. 110,  або  за  телефоном  3-01-12,         3-00-11*110, 3-00-11*111.

 

Начальник відділу  прийому громадян з надання усіх видів

державних  соціальних допомог  і компенсацій   Мартиненко С.М.​