Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
У Славутичі розпочато встановлення контейнерів для прибирання за тваринами
11.07.2018
​​Славутич – Європейське місто

Із вчорашнього дня КП «ЖКЦ» почало встановлювати у місті контейнери для собачих відходів. Всього буде встановлено 20 контейнерів.

Ще деякий час тому всі згадки про те, щоб прибирати за своїми вихованцями, після того, як зробили вигул на вулиці, викликало подив і певні глузування. Сьогодні ж господарі дуже часто носять при собі спеціальний одноразовий пакети, пакетики для того, щоб досить швидко і ефективно зібрати кал свого вихованця для подальшої його утилізації.

Однак, більшість собаківників, звичайно ж продовжують вигулювати своїх собак, не звертаючи уваги на їх екскременти.

В ЧОМУ ж ПОЛЯГАЄ НЕБЕЗПЕКА СОБАЧих екскрементів?

Урни собачих екскрементів необхідні не тільки для того, щоб фекалії собак не валялися на вулицях і не видавали неприємний запах, перш за все це необхідно тому, що екскременти є абсолютно шкідливими для здоров’я людей. Це обумовлено тим, що відходи собак виділяють отруйні речовини і дуже погано впливають на здоров’я людей і навколишнє середовище в цілому.

Також в екскрементах в досить великій кількості присутні личинки глистових інвазій і інших небезпечних паразитів. Отже, дитина, який грає на травичці, може запросто підхопити сальмонельоз або інше небезпечне захворювання.

Сподіваємося, що власники собачок будуть прибирати за своїми улюбленцями. Зробимо місто чистішим разом!

 


карта каки.jpg