Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Великі враження від малих міст
13.06.2018

           7 – 8 червня 2018 року у місті Тульчин  Вінницької області відбулася  ІІ Всеукраїнська конференція «Культура і креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території» у роботі якої брав участь міський голова Юрій Фомічев.  У дискусійній панелі «Економічна мозаїка України: Cultural claster UA»   міські голови малих міст та ОТГ  спілкувалися із Володимиром Гройсманом. На конференції було презентовано кращі практики Європейського Союзу з розвитку культурного та туристичного потенціалу та  проекти-переможці конкурсу «Малі міста – великі враження».
       Нагадуємо, що шляхом проведення відкритого конкурсу, експертною радою Міністерства культури України http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245353777  відібрано 8 із 158 проектів для впровадження пілотних культурних стартапів пов’язаних із культурною спадщиною. Наше місто стало переможцем завдяки проекту Міжнародного фестивалю кіно і урбаністики «86».
З метою збереження культурної спадщини, створення сучасних артоб’єктів та популяризація національної ідеї на міжнародному рівні, 8-10 червня  реалізовано наступний проект у місті Тульчин Палаці Потоцьких –  Міжнародний оперний фестиваль «OPERAFEST-TULCHYN». http://operafest-tulchyn.blogspot.com/p/blog-page_92.html
        За словами Ірини Френкель, директора Українського центру культурних досліджень, що відвідала наш фестиваль у травні, малі міста можуть ставати центрами грандіозних мистецьких подій та  унікальними осередками  культури та історії нашої країни.