Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
22 березня о 16:00 відбудеться зустріч у форматі «печа-куча» для громадських організацій та активістів міста Славутича
14.03.2018

22 березня 2018 року о 16:00 в Офісі підтримки громадських ініціатив  (ІІ поверх БК «Енергія») відбудеться зустріч для громадських організацій та активістів міста Славутича у форматі «печа-куча».

Печа-куча балаканина» з японської) – це презентації  коротких доповідей, спеціально обмежених за формою і тривалістю.   Доповідач використовує презентацію із 20 слайдів, кожен слайд демонструється 20 секунд, після чого автоматично змінюється на наступний. Таким чином тривалість доповіді обмежена 6 хвилинами. Доповіді слідують одна за іншою.

Організаторами Печі-кучі є Офіс підтримки громадських ініціатив КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради та громадська рада при виконавчому комітеті Славутицької міської ради.

Мета заходу – стимулювати громадськість та владу до діалогу, пошуку партнерів та джерел додаткового фінансування, знайти можливість для залучення волонтерів.

Печа-куча – це можливість для громадських організацій презентувати успішні проекти, які вже діють, започаткувати або презентувати нові проекти, обговорити перспективні ідеї. Під час заходу будуть створені умови для обміну інформацією та досвідом.

Запрошуємо громадські організації та містян-активістів взяти участь у заході нового формату. Якщо ви готові сприяти соціально-економічному та культурному зростанню Славутицького регіону, то печа-куча саме для вас!

Ми допоможемо вам підготувати презентацію! Окрім інтерактивного обговорення діяльності громадських організацій, учасникам буде запропоновано смачну каву. Участь у заході є безкоштовною.

Сторінка заходу на https://www.facebook.com/events/138078823552776/

Реєстрацію для участі відкрито до 20 березня 2018 року за посиланням https://goo.gl/forms/ceHbX7lJP76CRgcx2 або за телефоном 04579-2-22-50.

Контактні телефони оргкомітету: 2-22-50, 050-353-11-35, Офіс підтримки громадських ініціатив КП «Агентство регіонального розвитку». 

З повагою оргкомітет