Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Продовження міжнародної співпраці. Обмін досвідом вчителів фізики Латвії та Славутича
13.03.2018

З 12 по 13 березня до міста Славутича з візитом приїздила делегація Латвійської асоціації вчителів фізики. На меті візиту – обмін досвідом у сфері освіти та налагодження подальшої співпраці.

У залі засідань виконавчого комітету відбулася зустріч із міським головою Юрієм Фомічевим. Міський голова розповів про історію Славутича, його унікальні особливості, про складнощі, через які довелося пройти місту та його жителям, про плани на майбутнє та перспективи розвитку.

Далі у Славутицькому ліцеї відбулась конференція для вчителів фізики. Заслухали доповідь про види, типи та особливості ядерних реакторів від секретаря міської ради Володимира Борисова. Із презентаціями досвіду освітньої роботи славутицьких педагогів виступили завідувач міського методичного центру Наталія Бардакова, вчитель фізики та астрономії славутицького ліцею Світлана Тараброва. Вчителі фізики Латвії та Славутича взяли участь у відкритому діалозі та обмінялися професійним досвідом.

За час перебування латвійські гості відвідали Чорнобильську АЕС та екскурсію Славутичем. Учасники делегації завітали до ДНЗ «Марите», ЗОШ №1, Дитячої школи мистецтв, Палацу дітей та молоді. Більше про історію міста гості із Латвії дізналися з екскурсії Славутицьким краєзнавчим музеєм.

 


 

Відділ інформації

 ​