Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
​Якість послуг на Славутицькому вокзалі необхідно докорінно змінювати
11.01.2018


За ініціативою міського голови 10 січня на міському вокзалі Славутича працювала спеціальна комісія. Наболіле питання вокзалу розглядали  представники: міської влади, на чолі з міським головою Юрієм Фомічевим, ДСП «Чорнобильська АЕС»,  профспілкового комітету ЧАЕС, на чолі з Максимом Орловим, та  Регіональної філії «Південно-Західна залізниця»  ПАТ «Українська залізниця».

Щороку  ДСП «ЧАЕС» сплачує Укрзалізниці за перевезення персоналу більше 40 млн. грн. Проте умови, що є нині на вокзалі не відповідають жодним вимогам не лише санітарних норм, але й техніки безпеки. Сходи, туалет, підземний перехід, перон потребують капітального ремонту. Вокзальні світильник необхідно повністю замінити!

Після спільного комісійного обстеження вокзалу та перону, відбулася нарада у кабінеті начальника станції «Славутич».

Міська влада готова розглядати і питання часткової компенсації ПАТ «Українська залізниця» за перевезення пільговиків, але при умові, коли будуть усунені всі недоліки на станції «Славутич».

Керівники підрозділів Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» завірили, що питання якості послуг вокзалу Славутича буде порушено перед керівництвом Укрзалізниці з метою його вирішення в найкоротший термін.

    

 

 

Відділ інформації та зв’язків

із громадськістю​