Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Славутича
Служба у справах дітей та сім’ї інформує
11.01.2018


10 січня у Славутичі проведено черговий рейд «Діти вулиці. Вокзал. Підліток» з метою дотримання суб’єктами підприємницької діяльності правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами особам до 18 років. У рейді брали участь представники служби у справах дітей та сім’ї, КЗ «Славутицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», відділу молоді та спорту, Славутицького відділення поліції Броварського відділу поліції ГУНП у Київській обл.
Продавці 12 торгових точок Бакинського, Добринінського та Чернігівського кварталів вкотре були попереджені про безумовне виконання діючого законодавства України з питань продажу спиртних та тютюнових виробів неповнолітнім особам. Під час рейду фактів продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам до 18 років та порушень правил торгівлі не виявлено. У той же час звертаємося до жителів нашого міста, якщо ви стали свідком правопорушення з боку продавців та виявили дитину, яка опинилася у складних життєвих обставинах, рекомендуємо звертатися до служби у справах дітей та сім’ї за телефоном 3-00-11*192, або у Славутицьке відділення поліції (тел.102).
Звертаємось до батьків, суб’єктів господарювання, від кожного з нас залежить добробут, щастя, фізичний та моральний стан дітей, адже чужих дітей не буває!