Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
​86: КІНОКЛУБ. «ТРУБА»
12.04.2017

Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86» у співпраці з КП «Агентство регіонального розвитку» запрошує до «86:КІНОКЛУБ»

 

Друзі! Запрошуємо вас на перегляд стрічки «Труба». Режисер: Віталій Манський (Росія, Німеччина, Чехія, 2013, 116’).

Повнометражна документальна стрічка показує життя людей уздовж газопроводу Уренгой-Ужгород. Два епізоди «Труби» знімалися в Україні – на Чернігівщині та в Закарпатті. Фільм отримав нагороду «За найкращий документальний фільм» на 48-му Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах (2013).

«Труба» – це  історія про Європу, яка починається в безлюдному просторі вічної зими російського Сибіру та закінчується на затишних пляжах Біскайської затоки. Навіть закони природи формують тут принципово різні парадигми людського існування. Що ж може об’єднувати такі різні стилі життя? Фізично вони сполучені між собою газопроводом «Західний Сибір – Західна Європа». Труба не просто з’єднала, але й нерозривно повязала «цю» Росію з «тією» Європою.

Віталій Манський народився у Львові у 1963 році. Зняв більше десяти документальних фільмів для кіно і телебачення. Серед них «Анатомія Тату» (2003) про російську поп-групу, «Путін. Високосний рік» (2001), «Єврейське щастя» (1990), «Рідні» (2016).

Тож чекаємо вас 20 квітня 2017 року (четвер) о 19.00 в приміщенні ІІ поверху ресторану «Старий Таллінн».

Запрошуємо на перегляд усіх охочих славутичан, а також майбутніх волонтерів фестивалю кіно та урбаністики «86», який у цьому році проходитиме з 28 квітня по 02 травня.​