Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Новини Управління освіти і науки Славутицької міської ради
10.04.2017

Новини Управління освіти і науки  Славутицької міської ради

На початку квітня у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України відділення екології та аграрних наук. В секції "Охорона довкілля та раціональне природокористування" учень 42 групи Славутицького ліцею Ладижев Єгор  представляв науково-дослідницьку роботу "Біотехнологічна утилізація органічних відходів: проблеми та перспективи" (науковий керівник Рафаловська Н.О.). Учень достойно представив місто Славутич на Всеукраїнському рівні. За рішенням журі ІІІ етапу ліцеїст отримав диплом учасника.

Розпочала роботу щорічна міська педагогічна виставка  «Освіта Славутича – 2017». У міському методичному центрі оформлено виставкові матеріали у приміщенні конференц-зали.   Онлайн презентацію міської педагогічної виставки «Освіта Славутича – 2017» можна переглянути на веб-сторінці виставки за посиланням http://slavmmc.at.ua/index/visimnadcjata_pedagogichna_vistavka_quot_osvita_slavuticha_2017/0-251  Виставка працює  з 05 квітня по 01 червня 2017 року з 10.00 до 17.00 щоденно, крім суботи, неділі, з перервою з 13.00 до 14.00. В рамках виставки в конференц-залі методцентру можна переглянути виставки: малюнків «Чарівний дивосвіт барв енергозбереження»;  творчих робіт переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

У Славутицькому ліцеї відбувся Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня». У конкурсі взяли участь 91 учень ліцею та загальноосвітніх навчальних закладів.

 40 педагогів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів успішно пройшли атестацію.

Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека – 2017", що тривав протягом  лютого-березня 2017 року.  До участі у Конкурсі були представлені матеріали бібліотечних працівників та керівників загальноосвітніх навчальних закладів із 40 навчальних закладів області. Наше місто достойно представила завідувач бібліотеки Славутицького ліцею Короткевич Валентина Миколаївна, яка стала лауреатом конкурсу у номінації "Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей".