Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Славутич має свій бренд
28.03.2017

Славутич має свій бренд

Тривалий час відпрацьовувався бренд Славутича. Різні підходи, різні бачення, різні філософії, різні пропозиції, а також організовані чисельні тренінги і дискусії, змушували організаторів ретельно і виважено шукати ту об’єднавчу, унікальну ідею Славутича, яка б відповідала наймолодшому місту країни. Мета такого починання проста. Славутичу потрібно формувати свій позитивний імідж, підвищувати туристичну та інвестиційну привабливість на Всеукраїнському та міжнародному рівнях, власне – це промоція культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу міста.
Після проведення відкритого конкурсу на створення візуального стилю бренду міста Славутич, оргкомітет визначив кращі роботи.
24 березня депутати на засіданні Славутицької міської ради затвердили новий бренд міста «Славутич – місто нових ідей». Розмір грошової винагороди переможцям визначив оргкомітет конкурсу. Міський голова Юрій Фомічев на сесії зауважив: «Є речі, які не можна вимірювати грошима. Це – комфорт, це – позитивна емоція. Це, коли ти чуєш про Славутичі, від цього отримуєш задоволення», а потім вручив дипломи переможцям. І так: І місце – Лишиленко Ігор (м. Славутич), ІІ місце – Гуєвська Лєра (м. Львів), ІІІ місце – Терентьєва Евгенія (Славутич).
Арина Старовойтова, заступник директора КП «Аненство регіонального розвитку», повідомила, що прийняття бренду – це тільки гарний початок. Вже запланована стратегічна сесія для підприємців «Славутич – місто нових ідей», де детально підприємцям розповідатимуть, як запроваджувати та користуватися брендом. Потрібно відпрацювати і бренд-бук.
Тож в добрий путь бренд «Славутич – місто нових ідей»!​