Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
​Рейди «Діти вулиці. Вокзал. Підліток» продовжуються
24.03.2017

Рейди «Діти вулиці. Вокзал. Підліток» продовжуються

Ми, дорослі, хочемо бачити кожну молоду людину щасливою, люблячою своїми батьками, впевненою у собі.
З метою запобігання бездоглядності та безпритульності серед дітей, виявлення малолітніх та неповнолітніх, які опинились у складних життєвих обставинах, недопущення вживання ними алкогольних напоїв, тютюнових виробів, виявлення фактів порушення суб’єктами підприємницької діяльності Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами щодо неповнолітніх щомісячно проводяться рейди «Діти вулиці. Вокзал. Підліток». Служба у справах дітей та сім’ї спільно з працівниками Комунального закладу «Славутицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», Славутицького відділення поліції Броварського відділу поліції ГУНП у Київській обл., відділу молоді та спорту, Славутицькою народною дружиною.
Протягом 2016 організовано та проведено 60 рейдів, обстежені житлово-побутові умови 259 сімей з дітьми. 
У ході рейдів перевірено 35 торгових точок, виявлено 3 факти порушень ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Славутицьким відділенням поліції Броварського відділу поліції ГУНП у Київській обл. складені Адміністративні протоколи та розглянуті на засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Славутицької міської ради. На двох правопорушників (продавців) накладений штраф у розмірі 510 грн., на 3-го – 680 грн. 
 Головне управління ДФС у Київській обл. поінформоване про факти порушення законодавства щодо неповнолітніх осіб. Після отриманого повідомлення управління здійснило перевірку ліцензії на право торгівлі тютюновими та алкогольними виробами. Виявили ряд порушень, правопорушники притягнені до адміністративної відповідальності.
У минулому році 2-ма неповнолітніми (1 - житель Ріпкинського району, 2- й славутчанин) вчинено 2 злочини, передбачені ч. 1, 2 ст. 185 Кримінального кодексу України; 2 підлітки скоїли правопорушення та притягнені до відповідальності за ст. 44, ч. 1 ст. 175-1, ч. 1 ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
У період з січня – лютого поточного року відносно 6 учнів складені протоколи за ст. 175 – 1 КУпАп та 1 за ст. 144 КУпАп. 
У 2017 проведено 15 рейдів, обстежені житлово-побутові умови 38 сімей з дітьми, перевірено 7 торгових точок міста. Зафіксовано 1 факт порушення Правил торгівлі тютюновими виробами стосовно особи до 18 років.
Питання щодо дотримання вищезазначених Правил перебуває на постійному контролі відділів, служб, управлінь виконавчого комітету Славутицької міської ради. 
Звертаємось до батьків, законних представників, суб’єктів господарювання, від кожного з нас залежить добробут, щастя, фізичний та моральний стан дітей. Адже чужих дітей не буває!

Служба у справах дітей та сім’ї
3-00-11*192