Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
Потяг Єднання України завітав до Славутича
22.03.2017
 

Потяг Єднання України завітав до Славутича

 

22 березня Славутич зустрічав активістів Потягу Єднання Труханівської Січі.

Зустріч розпочалась з урочистої ходи студентів Київського професійного коледжу з посиленої військової та фізичної підготовки.

До учасників акції звернувся міський голова Юрій Фомічев з такими словами: «Маю за честь вітати вас у наймолодшому місті України. Славутич – це сучасне європейське місто, яке будували 50 різних національностей. Це є гарним прикладом єднання. Поява нашого міста пов’язана із трагедією, і ми як ніхто розуміємо ці відчуття, і вшановуємо пам’ять чорнобильців. Сьогодні всім нам треба зрозуміти, що головним є єдність і у порозуміння у нашому суспільстві».

До присутніх на Центральній площі міста звернулися активісти Потягу Єднання: отаман Труханівської Січі Микола Бондар, представники молоді різних регіонів України (Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Хмельницької, Львівської, Сумської, Вінницької, Одеської та Київської областей), батько Героя Небесної Сотні Шимко Максима, добровольці-захисники Труханівської Січі Андрій та Роман, військовий капелан, за сумісництвом духовний наставник Потягу. Всі висловлювали слова подяки громаді міста Славутича за теплий прийом та ділилися своїми враженнями від нашого міста. Не забули також згадати і Героїв, які борються за нашу свободу на Сході країни, тих, кого на жаль, вже нема з нами. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО.

Під час фінальної пісні про Україну, яка звучала для гостей міста, славутицька молодь та активісти Потягу створили ланцюг єднання, як символ єднання країни.

По завершенню зустрічі учасники акції розділилися на дві групи, перша група відвідає Чорнобильську АЕС, зону відчуження та м. Прип’ять, а другу, після перегляду фільму про Славутич очікує екскурсія містом.

 

Відділ інформації