Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Cлавутицька міська громада
23.07.2021
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” завершується реконструкція дитсадка в селищі Красятичі Поліської громади.

23.07.2021
У Білій Церкві розпочались роботи з реконструкції нежитлової будівлі під розміщення Центру з надання адміністративних послуг. Роботи проходять у рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

23.07.2021
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” наразі триває ремонт дороги регіонального значення Миронівка-Канів. У межах Київщини цьогоріч планують відремонтувати 19 км автошляху.

23.07.2021
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” наразі триває ремонт траси регіонального значення Миронівка-Ольшаниця-Рокитне-Троїцьке. У межах Київщини буде відремонтовано цьогоріч 10 кілометрів цієї дороги.

23.07.2021
Оновлення об’єкту проходить у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це сьогодні, 19 липня, зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

23.07.2021
Модернізація проходила в рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. На об’єкті покращили умови та встановили сучасну діагностичну техніку.

22.07.2021
Уряд спростив умови участі територіальних громад у пілотному проекті „Розвиток соціальних послуг”. Кожна громада, яка візьме участь у проекті, отримає від держави до 2 млн гривень на рік на розвиток соціальних послуг. Відповідна постанова прийнята сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України.

22.07.2021
Кабінет Міністрів України на виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року, розробленої в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської, удосконалив роботу інклюзивно-ресурсних центрів. Відповідне рішення Уряду схвалено на черговому засіданні сьогодні, 21 липня 2021 року.

15.07.2021
📍 Температурні показники наразі перевищать позначку 30 градусів. І такий невтішний прогноз не лише спричинить незручності для громадян, а ще й створює передумови для різкого збільшення кількості загорянь. Зазвичай, причинами масштабних пожеж у природних екосистемах є наслідки людської легковажності. Вирушаючи на відпочинок, громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду. Під дією відкритого сонячного проміння навіть залишена скляна пляшка може спричинити займання сухої трави чи лісової підстилки, не кажучи вже про викинутий сірник або недопалок. І цього буде достатньо для того, щоб спровокувати масштабну пожежу! 🚒 Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування у природних екосистемах.

15.07.2021
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” у Макарові реконструювали приймальне відділення. Проєкт з модернізації передбачав оновлення умов і встановлення нового діагностичного обладнання. Як виглядає приймальне відділення зараз, можна переглянути у фоторепортажі.

14.07.2021
На Київщині триває розбудова спортивної інфраструктури в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Один з об‘єктів програми – фізкультурно-оздоровчий комплекс в м. Миронівка. «Будівництво комплексу розпочалося в 2018 році, завдяки участі у програмі «Велике будівництво» роботи було активізовано і вже в цьому році місцеві мешканці мають отримати сучасну будівлю, де всі бажаючі зможуть займатися спортом», – зазначив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик. Він додав, що об’єкт реалізується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у розмірі 62 386,452 тис. грн та коштів співфінансування з місцевих бюджетів у розмірі 17 501,693 тис. грн. Вже виконано більшість будівельних робіт. Влаштовано залізобетонний каркас, покрівлю, фасад, вікна та двері, проведено монтаж систем опалення, завершуються роботи з влаштування каналізації, водопроводу, систем вентиляції, проводяться й інші будівельні роботи. Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

14.07.2021
Підрядники продовжують працювати над капітальним ремонтом траси М-03 Київ-Харків-Довжанський. Одна з ділянок, яка оновлюється у рамках проєкту, – дорога між столицею і Борисполем. Роботи тривають у рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Детальніше: http://koda.gov.ua/news/velike-budivnictvo-remontuietsya-32-y-k/ https://www.facebook.com/koda.gov.ua/posts/2567071263601006 https://www.facebook.com/VasylVolodin/videos/934055363809186/ "Велике будівництво": триває ремонт траси Н-01 Київ-Знам'янка - http://koda.gov.ua/news/velike-budivnictvo-trivaie-remont-tr/ Велике будівництво": у Іванкові реконструювали приймальне відділення - http://koda.gov.ua/news/velike-budivnictvo-u-ivankovi-rekon/

13.07.2021
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво триває капітальний ремонт траси М-03 Київ-Харків-Довжанський. Реалізація цього проєкту є важливою для Київщини, оскільки роботи з оновлення дорожнього покриття проходитимуть і на ділянці від столиці до Борисполя. Зокрема саме зараз підрядники працюють на 24-му кілометрі дороги. Як все відбувається можна побачити на відео - https://www.facebook.com/VasylVolodin/posts/332211565245927?__cft__[0]=AZWpS6IsVr5ep1IzxY6t5VuSHkfkzOfq1H5RtygBVVwDD401M68blZiaDQsQnonMlOKsrlnoKDsM0gLkEgdo9q4SrkbHjqhKgAl9yxQxSSuUCeCD7mTGPi6TBP4kb7ndYB26TRsbddQEwnSrsrHFeHBWIkHr2CfFzoUKl80MedSOw6PUNd2cefgOFPpG8ptbmnA&__tn__=%2CO%2CP-R

13.07.2021
За участі Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та Першої леді Олени Зеленської 12 липня відбулося чергове засідання Ради безбар’єрності в Україні. Члени Ради розглянули План заходів із реалізації Національної стратегії безбар’єрності на 2021-2022 роки, до якого увійшли понад 250 проектів. Прем’єр-міністр відзначив, що над створенням Плану заходів активно працювали 15 міністерств, 47 громадських організацій та експертів. За останні 2 тижні було проведено цикл громадських консультацій та враховано зауваження по кожному з проектів.

12.07.2021
Нарешті українці стають повноправними господарями своїх земельних ділянок. На цю історичну подію Україна чекала 20 років, залишаючись серед небагатьох країн, де діяв мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення. Головними змінами земельної реформи є земельна реформа, окрім, власне, відкриття ринку, принесла з собою чимало інших нововведень та змін. Більшість із них стосується децентралізації, дерегуляції та діджиталізації землеустрою. Що дає реформа громадам:завдяки земельній реформі громади позбавляються залежності від дотацій з держбюджету. До 1 липня 2021 року, за різними підрахунками, добробут та розвиток громад на 60-80% залежав саме від того, скільки коштів виділить держава. Відтепер громади отримують надходження, зокрема, від оподаткування земель усіх категорій та форм власності, кошти від оренди державних та комунальних земель тощо. Експерти прогнозують, що завдяки ефективному управлінню земельними ресурсами, надходження до бюджетів громад можуть становити до 12 млрд грн. Це дозволить підняти рівень добробуту у регіонах, покращити інфраструктуру та збільшити статки жителів.

08.07.2021
​В 2021 році багато часу приділяється розвитку спортивної інфраструктури Київщини. Розбудова спортивної мережі відбувається в тому числі в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

08.07.2021
​Кабінет Міністрів України на черговому засіданні 7 липня підтримав ініціативу щодо збільшення соціальної допомоги деяким категоріям громадян.

05.07.2021
​Уряд ухвалив постанову щодо впровадження COVID-сертифікатів. Це цифровий документ, який буде підтверджувати статус громадянина про вакцинацію, негативний результат ПЛР-тестів і статус, що людина одужала від COVID-19.

02.07.2021
​Наразі триває активне оновлення траси М-03 Київ-Харків-Довжанський.

02.07.2021
​На Київщині триває активна реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». На деяких об’єктах роботи йдуть швидше, ніж це було заплановано в графіку.

02.07.2021
​На Київщині триває реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

01.07.2021
​У Київській обласній державній адміністрації сьогодні, 30 червня, відбулася розширена нарада голови ОДА Василя Володіна з міськими, сільськими, селищними головами Київської області.

01.07.2021
​З початку наступного року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні, отримають унікальну можливість розпочати нове життя. Держава пропонує їм отримати фінансову допомогу на започаткування власної справи, а також, за необхідності, безкоштовне навчання. Допомога розміром до 15 мінімальних зарплат є безвідсотковою та поворотною – її необхідно буде повернути через три роки підприємницької діяльності. Але сума, що повертається, буде зменшена на розмір сплачених за три роки податків та єдиного соціального внеску. Детальний опис механізму надання допомоги міститься за посиланням.

01.07.2021
​Кабінет Міністрів України схвалив розроблений Мінрегіоном законопроєкт «Про Загальнодержавну цільову соціальну програму «Питна вода України» на 2022-2026 роки. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

01.07.2021
​Кабінет Міністрів України затвердив Порядок улаштування засобів безперешкодного доступу осіб із інвалідністю та інших маломобільних груп населення до будинків, будівель, споруд будь-якого призначення, об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури або їх розумного пристосування. Відповідний документ розробили у Міністерстві розвитку громад та територій України.

01.07.2021
​Україна завершує підготовку до впровадження «ковід-сертифікатів». Документ повністю відповідатиме вимогам Європейської Комісії. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів 30 червня.

29.06.2021
Держпослуги, які кожен може отримувати швидко і зручно, — одне з найважливіших завдань Мінцифри.

29.06.2021
​Міністерство цифрової трансформації України запустило на порталі Дія.Цифрова освіта оновлений національний тест на цифрову грамотність — Цифрограм 2.0.та три спеціалізовані тести: Цифрограм для вчителів, держслужбовців та медичних працівників.

25.06.2021
​Посилення Збройних Сил України та розвиток в кожній області територіальної оборони ініціює Президент України Володимир Зеленський. Відповідні законопроєкти № 5557 та №5558 Глава держави подав у травні до Верховної Ради.

21.06.2021
Міністерство соціальної політики України розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю. Про це повідомила Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно».

18.06.2021
Практично 335 млн грн – саме стільки спрямують на покращення соціальної інфраструктури Київщини в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

17.06.2021
​29 червня має відбутися аукціон з продовження оренди будівлі в смт Гостомель Київської області.

17.06.2021
​З 2022 року, коли починає діяти ДСТУ 8747, Укравтодор у всіх нових дорожніх проєктах відмовиться від поточного середнього ремонту на користь капітального ремонту. Про це повідомляється на сторінці установи у Facebook.

17.06.2021
​Київ, 17 червня 2021 року. «Повноцінне працевлаштування людей з інвалідністю на гідно оплачувані робочі місця є одним з головних наших завдань», – заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно», покликаного полегшити працевлаштування людям з інвалідністю.

16.06.2021
​Державна служба якості освіти України врахувала зауваження Асоціації міст України до Порядку здійснення аналізу діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів з питань освіти, та доопрацювала документ, щоб такий аналіз не дублював контрольні заходи.

16.06.2021
​З метою розширення гуманітарних аспектів діяльності інституту уповноважених Президента України ухвалено рішення про трансформацію роботи за відповідними напрямами та розширення функціональних можливостей наявних посад.

14.06.2021
У Білій Церкві та Броварах запрацювали центри масової вакцинації. Вони функціонуватимуть на вихідних з 09:00 до 17:00. За першу годину роботи щеплення проти коронавірусу в них отримали близько 200 людей.

10.06.2021
​У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” продовжується оновлення траси Н-01 Київ-Знам’янка. Наразі підрядники перейшли до ремонту 53-го кілометра автошляху.

10.06.2021
​На Київщині найближчими вихідними розпочнуть роботу центри масової вакцинації. Вони будуть розташовуватись у Броварах і Білій Церкві.

10.06.2021
​12-13 червня 2021 року понад 30 центрів масової вакцинації будуть працювати у містах 13 областей України та в Києві.

03.06.2021
​У межах робочого візиту до Грузії Прем’єр-міністр Денис Шмигаль обговорив з очільником Уряду Грузії Іраклієм Гарібашвілі посилення співпраці у сфері безпеки, торгівлі, енергетики та туризму.

02.06.2021
​З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців.

26.05.2021
Підвищення енергоефективності будівель — один з пріоритетів діяльності Мінрегіону. На цьому наголосив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час презентації законопроекту «Про створення умов для запровадження комплексної термомодернізації будівель».

25.05.2021
Велике будівництво траси М 05-Київ-Одеса та Академії спорту в Бучі

21.05.2021
​Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо виконаних постанов» № 1438-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 29 квітня 2021 року.

20.05.2021
​Ознайомитися з переліком доступних для приватизації об’єктів, розташованих на території Київської області, можна на сайті Фонду державного майна України. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий. Цю інформацію повідомив сьогодні заступник голови Київської ОДА Андрій Лісовик під час щотижневого онлайн брифінгу.

20.05.2021
​В цьому році в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» продовжується будівництво та модернізація 6 дитячих садочків на території Київської області. Про це сьогодні під час онлайн брифінгу повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

20.05.2021
​Одним з пріоритетів в роботі Київської обласної державної адміністрації залишається розширення та модернізація мережі спортивних об‘єктів. Їх будівництво відбувається в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та обласних спортивних програм. Повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик під час онлайн брифінга.

20.05.2021
Уряд України ініціював вилучення з бюджетів громад 5% роздрібного акцизу з тютюну і заклав відповідну норму в законопроєкт. Через це муніципалітети можуть втратити 2,4 млрд грн, а справедливих компенсаторів для кожної громади Мінфін не може запровадити.

18.05.2021
На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету знаходяться розроблені Асоціацією міст України спільно з групою народних депутатів законопроекти, що пропонують збільшити частку зарахування ПДФО до бюджетів громад із 60 до 65 відсотків (законопроєкти №5066 та №5066-1).

18.05.2021
​У понеділок, 17 травня, за участі Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбувся черговий Diia Summit. Під час заходу було презентовано нові електронні послуги та документи в Дії.

17.05.2021
​В рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на території Київської області триває капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С101421/Київ-Чоп/-Юрів Ситняки на ділянці км 2+000 – км 2+055.

14.05.2021
​В рамках малої приватизації у Київській області готуються аукціони з продажу 24 об’єктів нерухомості, більшість з яких – нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня.

13.05.2021
На Київщині тривають роботи на трасі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. Оновлення дорожньої інфраструктури проходять в рамках програми “Велике будівництво” Президента України Володимира Зеленського.

13.05.2021
На Київщині триває реконструкція школи в Яготині. Роботи проходять в рамках програми “Велике будівництво” Президента України Володимира Зеленського.

07.05.2021
Про це йшлося під час спільної наради Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, Віце-прем'єр-міністра – Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, Міністра охорони здоров'я України Максима Степанова та представників низки інших органів.

29.04.2021
​Увага! Хакерська атака! Невідомі зламали офіційні сайти кількох райдержадміністрацій і територіальних громад Київщини та розмістили на них неправдиву інформацію.

29.04.2021
​Із 1 травня на ринку газу в Україні почнуть діяти річні продукти. Це фіксовані ціни на газ, які не будуть змінюватись для українців упродовж року. Тож зараз жителі Київщини мають можливість обрати для себе оптимальну ціну на газ в межах наступних 12 місяців.

26.04.2021
ЗАГАЛЬНИЙ ПЛАН заходів Тижня безпеки дорожнього руху з 17 по 23 травня 2021 року (1-й етап)

23.04.2021
​Організовані колективи, що мають у своєму штаті понад 50 осіб, охочих вакцинуватися, можуть записати їх в чергу на щеплення проти COVID-19. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

23.04.2021
​Першу дозу вакцини Сomirnaty/Pfizer-BioNTech уже отримали 750 жителів Київщини. Йдеться про працівників і мешканців будинків для людей похилого віку.

23.04.2021
​У 35-ту річницю Чорнобильської катастрофи в зоні відчуження стартувала президентська програма «Велике будівництво». Упродовж наступних трьох років там планується відновити основні траси, забезпечивши доступ природоохоронцям, науковцям, енергетикам та підприємцям. Про це заявив заступник голови Офісу президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко.

22.04.2021
​В рамках малої приватизації у Київській області готуються аукціони з продажу 24 об’єктів нерухомості, більшість з яких – нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня.

21.04.2021
​В рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Київщині вже заключено договори з підрядниками по дев’яти об’єктам. Вже розпочалися роботи на будівництві трьох дитсадків, однієї школи і двох спортивних локацій.

20.04.2021
​Минулого року Укравтодор взяв на свій баланс майже 200 км доріг у Зоні відчуження, і вже цього року у рамках програми президента “Велике будівництво” він почав ремонт дороги від КПП “Дитятки” до “Прип’яті”, а також під’їзд до ЧАЕС. Про це повідомляє голова Укравтодору Олександр Кубраков.

16.04.2021
26 квітня світ вшановуватиме роковини аварії на Чорнобильській АЕС. 35 років тому життя українців розділилося на «до» та «після» аварії і залишило глибокий слід не лише в пам’яті, а й в долях людей. Трагедія зачепила всіх.

15.04.2021
14 квітня 2021 року, Уряд прийняв проект постанови, яким посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.

15.04.2021
14 квітня Кабінет Міністрів України на черговому засіданні ухвалив низку стратегічних документів: Національну стратегію зі створення безбар'єрного простору, Стратегію людського розвитку, Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу, а також Програму розвитку транскордонного співробітництва на 2021-2027 роки.

14.04.2021
​На Київщині триває будівництво ще восьми сільських амбулаторій. Шість із них – зводять «з нуля».

14.04.2021
​38,2 млн грн спрямують цьогоріч на модернізацію приймальних відділень в опорних лікарнях Київщини. Ці кошти необхідні для завершення будівельних робіт і встановлення необхідного обладнання на базі п’яти закладів охорони здоров’я – Ірпінської центральної міської лікарні, а також Переяславської, Обухівської, Тетіївської і Фастівської центральних районних лікарень.

13.04.2021
Склад вакцин проти COVID-19 залежить від технології, що використовувалася для їх розробки. В Україні вже використовують вакцину Covieshield/AstraZeneca та очікують на вакцину AstraZeneca південнокорейського виробника SK Bioscience, CoronaVac/Sinovac Biotech, Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

13.04.2021
Уряд затвердив перелік програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році. «Рішення Уряду вкрай важливе для розвитку регіонів, адже воно дає старт реалізації сотень проектів, що мають на меті створення соціальної інфраструктури та проектів економічного розвитку.

08.04.2021
«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: НА БУДІВНИЦТВО ТА УТРИМАННЯ ДОРІГ КИЇВЩИНИ ВИТРАТЯТЬ ПОНАД 1 МЛРД ГРН.

07.04.2021
За 7 років вздовж 187 км міжнародної траси Київ – Чоп, яку обслуговує компанія Onur за контрактом OPRC (Output and Performance-based Road Contract), у смугах відведення висаджено близько 3 500 нових дерев замість видалених аварійних. Про це повідомляє «Укравтодор».

07.04.2021
У 2021 році на соціальний захист людей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, передбачено на 403,5 млн грн більше, ніж у 2020 році Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, є одним із пріоритетних напрямів роботи Міністерства соціальної політики.

05.04.2021
​Людям, яким зробили перше щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca/Covishield, виготовленою індійським Інститутом сироватки крові, можна робити друге щеплення вакциною AstraZeneca, виробленою на інших виробничих майданчиках. Такі рекомендації Міністерству охорони здоров’я України надала Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ).

05.04.2021
Про чергування керівництва Київської обласної державної адміністрації у квітні 2021 року

01.04.2021
Держава виплатить по 8 тисяч гривень фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам тих бізнесів, які підпали під обмеження червоних карантинних зон. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступного слова на засіданні Уряду 31 березня.

01.04.2021
У рамках програми «Велике будівництво» у Білій Церкві цьогоріч стартують роботи зі створення нового ЦНАПу. Для цього в місті готуються до реконструкції однієї з нежитлових будівель.

01.04.2021
В рамках програми Президента України «Велике будівництво» на Київщині продовжується робота з підвищення енергоефективності будівель шкіл та дитячих садочків. Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

31.03.2021
​В опорних медзакладах Київщини триває модернізація п’яти приймальних відділень. У трьох з них роботи знаходяться вже на фінальній стадії.

31.03.2021
Українцям достатньо мати з собою телефон з цифровим паспортом для будь-якої життєвої ситуації, що потребує паспорта. Біометричний паспорт та ID-картка в Дії з 23 серпня 2021 року на законодавчому рівні стануть повним аналогом паперового та пластикового, а Україна — новатором у сфері використання цифрових документів.

29.03.2021
​На території Чернігівської області з 00 годин 00 хвилин 29 березня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 27 березня.

29.03.2021
Інформація про захворюваність на Ковід-19 у Ірпінській центральній міській лікарні

25.03.2021
​На Київщині продовжується розбудова та модернізація інфраструктури в рамках Президентської програми «Велике будівництво».

25.03.2021
На доручення Президента України Володимира Зеленського держава виплатить по 8 тисяч гривень фізичним особам-підприємцям та працівникам підприємств, які постраждають внаслідок запроваджених карантинних обмежень у червоних зонах. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступного слова на засіданні Уряду 24 березня.

25.03.2021
Уряд підтримав розроблений Мінрегіном законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про засади державної регіональної політики». Цей документ дозволить забезпечити єдине бачення стратегічного розвитку регіонів: від кожної громади до держави в цілому.

23.03.2021
​За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22 березня в Україні зафіксовано 7893 нових підтверджених випадки коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 413, медпрацівників – 161). Кількість активних хворих - 263 316 осіб.

22.03.2021
За даними Центру громадського здоров’я, станом на 19 березня в Україні зафіксовано 15 850 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 830, медпрацівників – 401). Кількість активних хворих - 241 629 осіб.

19.03.2021
ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» КИЇВЩИНИ ТРИВАЄ — РЕКОНСТРУКЦІЮ НЕЖИТЛОВОЇ БУДІВЛІ ПІД ДИТСАДОК У СЕЛІ ЛЕБЕДІВКА ПЛАНУЄТЬСЯ ЗАВЕРШИТИ ЦЬОГОРІЧ

18.03.2021
В Україні продовжується робота над Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору. Після презентації напрацювань експертів розпочався етап громадського обговорення проєкту Стратегії.

18.03.2021
​Як повідомляє офіційна Facebook-сторінка програми Президента «Велике будівництво», в Україні триває установка комплексів зважування вантажного транспорту в русі (WiM, Weight in motion). На даний момент роботи проходять, зокрема, у Дніпропетровській області на км 186 + 237 дороги М-04 недалеко від транспортної розв’язки, що веде до міста Кам’янське.

18.03.2021
​12 березня Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) провів зустріч з керівництвом Укравтодору щодо розробки та впровадження Плану антикорупційних заходів для дорожньої галузі. Про це повідомляє Укравтодор на своїй сторінці у Facebook.

15.03.2021
В. Володін: Реалізація Президентського проєкту «City Express» дозволить якісно покращити сполучення міст області зі столицею

15.03.2021
​Кабінет Міністрів України схвалив план заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

11.03.2021
У 2020 році в рамках програми Президента «Велике будівництво» на дорозі Р-03 оновлено ділянки дороги та відремонтовано шляхопровід через залізницю.

09.03.2021
​Київщина отримала з державного бюджету 54,9 млн грн, щоб забезпечити санаторно-курортним лікуванням тих жителів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

09.03.2021
​До Асоціації міст України надходить інформація від органів місцевого самоврядування та підприємств теплопостачання щодо загрози припинення надання послуг теплопостачання мешканцям населених пунктів.

02.03.2021
Під час засідання Ради розвитку громад та територій під головуванням Президента України Володимира Зеленського, що відбулося наприкінці лютого, мери міст звернули увагу на недостатній рівень фінансового забезпечення територіальних громад та звернулися до керівництва держави із закликом у наступному бюджетному процесі збільшити частку зарахування ПДФО до місцевих бюджетів.

24.02.2021
​На території Київщини діє 513 міжміських і міжрайонних маршрутів. Вони сполучають населені пункти регіону один із одним, а також зі столицею. І наразі частина перевізників уже підготувала звернення щодо перегляду тарифів на проїзд.

24.02.2021
​Перспективи проєкту приміського залізничного транспорту City Express, що буде впроваджено на Київщині обговорили сьогодні, 23 лютого, під час Всеукраїнського форуму «Україна.30».

23.02.2021
До України прибув вантажній літак з вакциною Oxford/AstraZeneca (CoviShield). Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на своїй сторінці у Фейсбук.

23.02.2021
​Цьогоріч Київщина продовжить реалізацію низки проєктів у рамках президентської програми «Велике будівництво».

22.02.2021
​Президент України Володимир Зеленський просить Верховну Раду вилучити із Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» від 16 лютого 2021 року норми щодо обмеження виконання повноважень заступниками міністра, якщо посада міністра є вакантною.

18.02.2021
​Україна повернеться до моделі адаптивного карантину, коли в межах області встановлюватиметься той чи інший рівень карантинних обмежень залежно від епідемічної ситуації. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 17 лютого.

15.02.2021
​В Україні створять Державну житлово-комунальну інспекцію, яка контролюватиме якість комунальних послуг та економічне обґрунтування тарифів.

15.02.2021
​В умовах зростання тарифів держава наразі підтримує майже 5 млн українців. Серед них – 1,8 млн пільговиків і 3 млн субсидіантів. Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна.

11.02.2021
​Між Асоціацією міст України та Урядом України, а також НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України» 9 лютого був укладений Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

10.02.2021
Міські голови Київщини підтримали ініціативу Президента України та виступили за підписання меморандуму щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води в будинки українців.

10.02.2021
​Сьогодні, 9 лютого 2021 року, підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води між Кабінетом Міністрів України та Асоціацією міст України. Підписання відбулося в залі Міністерства розвитку громад та територій України.

10.02.2021
З ініціативи Президента України Володимира Зеленського у вівторок підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України, що забезпечить стале проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.

01.02.2021
Консультант з бюджетних питань Тетяна Ревенко Київського регіонального відділення Асоціації міст України, яка працює в рамках проекту USAID «ПУЛЬС», інформує про фінансовий ресурс для бюджетів територіальних громад Київщини. Всі 69 територіальних громад Київської області затвердили бюджети на 2021 рік і є суб’єктами міжбюджетних відносини з державним бюджетом України

27.01.2021
​Уряд продовжує роботу над тим, щоб до кінця опалювального сезону тарифи на тепло та гарячу воду для українців не підвищувались.

27.01.2021
​Україна демонтує залишки радянської системи тарифоутворення й рухається до відкритого ринку — найбільш справедливого інструменту встановлення вартості послуг, тарифів та цін. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 25 січня під час засідання погоджувальної ради у Парламенті.

27.01.2021
​Імунізація населення безпечною та ефективною вакциною проти коронавірусної хвороби COVID-19 є найважливішим компонентом стратегії Уряду у подоланні пандемії. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді 26 січня.

25.01.2021
Як змінити постачальника природного газу

22.01.2021
​Ціноутворення тарифів на комунальні послуги для населення мають бути економічно обґрунтованими та соціально справедливими. Саме тому на Київщині вирішили провести комплексний аудит вартості води, електроенергії, опалення та газу для населення.

19.01.2021
​Жителі Київщини мають можливість змінити постачальника газу на більш вигідного в дистанційному режимі. Процедура займає орієнтовно 15 хвилин.

19.01.2021
​Гранична ціна на газ в Україні встановлена на рівні 6,99 грн за кубометр. Таке рішення вже ухвалив Уряд, згідно з дорученням Президента України. Завдяки цьому вартість газу для населення в середньому знизиться на 30%.

16.01.2021
​Владислав Криклій: У Верховній Раді зареєстрували законопроект щодо заміни старих маршруток у міському транспорті

15.01.2021
​Київська облдержадміністрація продовжує моніторити ситуацію щодо тарифів на природний газ для населення. І наразі стало відомо, що Уряд пропонує тимчасово встановити ціну на газ 6,99 грн за метр кубічний для всіх побутових споживачів. Державне регулювання вартості запровадять на період карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону.

15.01.2021
​Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.

14.01.2021
Кошти для виплати допомог, компенсацій, грошового забезпечення, пільг і житлових субсидій найближчим часом надійдуть на рахунки всіх отримувачів

13.01.2021
Міністерство цифрової трансформації та Секретаріат Кабінету Міністрів України анонсували запуск платформи е-демократії «ВзаємоДія» (https://vzaemo.diia.gov.ua), яка запрацює вже в цьому році. Як повідомив на брифінгу Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, це важливий крок Уряду для комунікації з громадянами.

12.01.2021
​На виконання доручення Президента України, під час наради з керівництвом Міненерго, НАК «Нафтогаз», НКРЕКП, Оператором ГТС та представниками Офісу Президента було напрацьовано два підходи, які дозволять суттєво знизити тарифи на газ для населення.

12.01.2021
РЕЗУЛЬТАТИ ДІЙ АМУ ІЗ ЗАХИСТУ ІНТЕРЕСІВ ГРОМАД: 155 млрд грн у 2020 році та 153 млрд грн у ДЕРЖБЮДЖЕТІ на 2021 рік

11.01.2021
​За 2020 рік понад 8 млн авторизацій здійснено, а 56 схем е-ідентифікації стали доступними в системі ICEI id.gov.ua.

04.01.2021
Відібрано 56 проектів на загальну суму понад 535 млн грн, які будуть рекомендовані до фінансування у 2021 році. Відповідне рішення прийняла Конкурсна комісія з відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС. «Цього року найбільше було подано проектів регіонального розвитку щодо туризму та інноваційної економіки.

23.07.2021
28 липня 18:00 Зустріч в клубі «Співзвучність» Життя та творчість композитора Раві Шанкар Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр 29 липня

23.07.2021
Реконструкція критого басейну йде за планом. На сьогодні тут проводяться демонтажні роботи, замінюються вікна, інженерні мережі, вирівнюються стіни, кладеться плитка, ремонтується покрівля, ремонтується велика та мала чаші басейну.

22.07.2021
Повним ходом йде капітальний ремонт приміщень приймального відділення та відділення екстреної медичної допомоги КНП «Славутицька міська лікарня». Наразі там завершено демонтаж та перепланування внутрішніх приміщень, ремонтується електропроводка,

20.07.2021
Про ключові проєкти, що реалізуються у місті, розповів міський голова Юрій Фомічев на апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів Славутицької міської ради, комунальних підприємств, що відбулася сьогодні у залі засідань виконкому.

20.07.2021
У Центрі вакцинації, що працює у Славутицькій міській лікарні, доступні для щеплень такі вакцини: CoronaVac перша і друга дози (поліклініка, 2 поверх, понеділок - п’ятниця з 8:30 до 10:00).

20.07.2021
Станом на 18 липня всього зроблено 4768 щеплень, з них вакциновано першою дозою 3053 особи, другою – 1715осіб.

20.07.2021
КОРОНАВАК 1 та 2 доза: щодня з 08.30 до 10.00, 220 кабінет поліклініки, вихідні дні з 09.00 до 14.00; AstraZeneca (АСТРАЗЕНЕКА) 2 доза для щеплених 27. 04 та 28.04 вакцинація 20.07 в 220 кабінеті з 10.00 до 12.00; для щеплених 29.04 - вакцинація 21.07 в 220 кабінеті з 10.00 до 12.00.

20.07.2021
19 липня 1996 року Україна вперше взяла участь в Олімпійських іграх, як незалежна держава та самостійна команда. У цьому році, на підтримку ініціативи працівників сфери фізичної культури і спорту, Указом Президента України 19 липня установлено щорічне професійне свято - День тренера.

16.07.2021
🌿Шановні бухгалтери Славутича! Щиро вітаю вас з професійним святом! 🖊Професія бухгалтера вимагає знань, відповідальності, уважності, терпіння. Жодне підприємство, установа, організація не може обійтися без кропіткої праці бухгалтера, адже від вашого професіоналізму залежить злагоджена робота колективу, успіх будь- якої справи. 🎉У святковий день прийміть слова вдячності за вашу таку важливу роботу. 💐Бажаю здоров'я, добра, любові, успіху, бути обдарованими щасливою долею і залишатися вірними бухгалтерській справі. З повагою Міський голова Юрій ФОМІЧЕВ

16.07.2021
🗓 ✏️21 липня 18:00 – Зустріч в клубі «Злагода» Знайомство з культурою та побутом Удмурдії ЗБІЦ ✏️23 липня 11:00 - Цикл «Бібліотека на галявині» 11:00 – Читальна зала під парасольками City-КВАДРАТ ✏️Протягом тижня виставки у Краєзнавчому музеї 📍Заплановані роботи -Реалізація заходів щодо підготовки та організованого початку 2021/2022 навчального року; Підготовка інформаційно-статистичного збірника «Освіта Славутича.2020/2022 навчальний рік». Управління освіти і науки -Протягом тижня ремонтна група буде усувати дефекти на всіх об’єктах (сантехніка, електрика, тощо);Косметичний ремонт спортивного майданчика в Бакинському кварталі; Благоустрій яхт-клубу “Білі крила” (установка дитячого майданчика, лавок,пішохідної доріжки, тощо). КП УФКСТ - Нанесення дорожньої розмітки; Ямковий ремонт; Виконання робіт з ремонту та облаштування інфраструктури міста. КП ДЕУ - Поточне обслуговування житлових будинків;Виконання робіт по заявкам мешканців.КП ЖКЦ

14.07.2021
Проєкт передбачає заміну застарілих внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, що вже вичерпали свій експлуатаційний потенціал, ремонт внутрішніх приміщень з можливістю комфортного перебування людей з особливими потребами. Реконструкціі будівлі включає в себе: – капітальний ремонт всіх приміщень, включаючи технологічнии підвал і всі санітарні приміщення, з використанням сучасних технологіи та естетично привабливих матеріалів; – повну заміну: водопровідних систем; опалення та вентиляції; пожежноі сигналізаціі; електромереж; технологічного обладнання. У підсумку Славутич отримає сучасний, комфортний, іноваційний, безпечний плавальний басейн, що включає в себе безпосередньо не лише залу з басейном та допоміжними приміщенями, а й додаткові для сімейного відпочинку. Проєкт реалізується у рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" та розрахований на 2021-2022 роки.

13.07.2021
Щороку, починаючи з 2002, відбувається процес формування нового складу молодіжної ради «Майбутнє Славутича» (далі - МР). Депутатом МР може стати кожний славутичанин, віком від 14 до 35 років. Якщо Ви маєте бажання брати активну участь у роботі Молодіжної ради «Майбутнє Славутича», то необхідно до 02.08.2021 заповнити мотиваційну анкету за посиланням: https://forms.gle/FTdJjP4oTDCwSoe99 Також приймаються заяви за адресою: каб. 433, Центральна площа, б. 7, м. Славутич, Київська область, Україна, 07100, або на електронну пошту: sport@slav.gov.ua Довідки, додаткову інформацію можна отримати за телефоном 050-964-00-59 (з 08.00 до 17.00). 19.08.2021 заплановане проведення установчих зборів, на яких шляхом рейтингового голосування за кандидатів, що увійшли до списку та особисто присутні на зборах, буде обрано новий склад молодіжної ради «Майбутнє Славутича». До свята Дня незалежності України плануємо провести урочисту посвяту депутатів молодіжної ради «Майбутнє Славутича».

12.07.2021
УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГРАФІК ВАКЦИНАЦІЇ з 12 по 18.07 КОРОНАВАК 1 доза: щодня з 08.30 до 10.00 220 кабінет поліклініки, вихідні з 09.00 до 15.00; КОРОНАВАК 2 доза: 08.30-10.00; 13.00-15.00 220 кабінет поліклініки для щеплених 17.06- дата щеплення 14.07; 18.06-дата щеплення 15.07; 19.06-дата щеплення 16.07, а також на вихідних (17-18.07) з 09.00 до 12.00.

12.07.2021
Відділ по роботі з населенням міста "Контакт-центр" виконавчого комітету Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області розпочав роботу 01 квітня 2021 року. Відповідно, аварійно-диспетчерська служба КП «Житлово-комунальний центр» припинила свою роботу.Основними завданнями відділу є: • здійснення цілодобового прийому звернень громадян в телефонному та в онлайн режимі; • визначення відповідальних суб’єктів господарювання з виконання робіт відповідно до отриманих заяв, скарг і повідомлень; • забезпечення зворотнього зв’язку із суб’єктами звернень; • цілодобовий перегляд онлайн трансляції камер відеонагляду міської системи відеоспостереження та невідкладне інформування уповноважених суб’єктів реагування. ☎️Наші контактні телефони: 1581 або 2-15-81, 2-28-16 (095) 727-78-26 (073) 097-01-79 ⏰«Контакт-центр» працює цілодобово. Детальніше переходьте за посиланням https://www.facebook.com/slavutych.mr

12.07.2021
Останні дні в Україні температура повітря сягає понад + 30 ºС у затінку. Роботодавцям необхідно організувати оптимальний режим праці та відпочинку, аби не допустити перегріву працівників, а також відкоригувати час роботи працівників у спекотні дні. Державними санітарними нормами «Санітарні норми мікроклімату виробничих приміщень» (далі – ДСН 3.3.6.042-99), затвердженими постановою головного державного санітарного лікаря України від 01.12.199 № 42, регламентовано норми мікроклімату в межах робочої зони виробничих приміщень, закладів, установ, незалежно від їх форми власності та підпорядкування.Оптимальні та допустимі показники мікроклімату є різними для різних категорій робіт за показниками важкості. Проте, верхньою межею температури на постійних робочих місцях (де працівник проводить більше половини свого робочого часу або не менше 2-х годин поспіль), є температура +28 ºС.Робота при температурі повітря більше 37 ºС відноситься до небезпечних (екстремальних). За цієї температури не рекомендується проведення робіт на відкритому повітрі. Засоби і заходи з нормалізації мікрокліматичних умов можуть бути різними: це і влаштування жалюзі або світловідбиваючих плівок на засклених поверхнях, максимальне використання природної вентиляції, влаштування систем кондиціювання, використання спеціального одягу та засобів захисту. Так, для захисту від надмірного теплового випромінювання необхідно використовувати спеціальний одяг або одяг з натуральних тканин. В умовах підвищеної температури рекомендується допускати до роботи осіб не молодше 25 і не старше 40 років. З метою профілактики зневоднення організму потрібно правильно дотримуватися питного режиму. Рекомендована температура питної води, напоїв, чаю + 10-15 ºС. Для оптимального водозабезпечення рекомендується також відшкодовувати втрату солей і мікроелементів, що виділяються з організму з потом, за рахунок вживання підсоленої води, мінеральної лужної води, молочно-кислих напоїв (знежирене молоко, молочна сироватка), соків, вітамінізованих напоїв, киснево-білкових коктейлів. Пити воду слід часто і потроху, щоб підтримувати хорошу гідратацію організму (оптимальний вміст води в організмі, який забезпечує його нормальну життєдіяльність, обмін речовин). При температурі повітря більше 30 ºС і виконанні робіт середньої тяжкості, потрібно випивати не менше 0,5 л води на годину — приблизно один стакан кожні 20 хвилин. Крім того, для підтримки імунітету і зниження інтоксикації організму фахівці рекомендують вживати фрукти і овочі. Проте всі ці заходи є недостатньо ефективними при роботах на відкритих площадках. Тому слід організувати раціональні режими праці та відпочинку. Згідно ДСН 3.3.6.042-99 тривалість періодів праці та відпочинку при проведенні ремонтних робіт виробничого устаткування при температурі повітря вище 28 ºС є наступною: Температура повітря, град. С Тривалість одноразових періодів (хвил.) Співідношення праці і відпочинку праці відпочинок 28 36 24 1,5 30 34 25 1,33 32 32 26 1,2 34 30 27 1,10 36 28 28 1,00 38 26 29 0,90 40 24 30 0,80 Сумарна тривалість робіт при температурі більше 28 ºС не повинна перевищувати 4-5 год за зміну. Іноді навіть необхідно змінити розпорядок робочого дня та перенести години роботи на ранковий або вечірній час. Внутрішньо змінний режим праці та відпочинку організовують за рахунок тривалості робочого часу: тривалість регламентованих перерв повинна становити не менше 10% робочого часу на кожні 2 ºС перевищення. Під час таких перерв працівники повинні перебувати у приміщеннях з різницею температур повітря не більше 5 ºС, та не нижче +24…+25 С. Це також слід враховувати працівникам, в приміщеннях яких встановлені кондиціонери. Для допуску працівників до робіт в умовах перегрівного мікроклімату, вони повинні пройти попередні (при прийнятті на роботу) та періодичні (протягом трудової діяльності) медичні огляди відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 № 246 «Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій».

12.07.2021
9 липня у залі засідань зібралися депутати на ІІІ пленарне засідання 6 сесії для прийняття рішень, що стосуються життя громади. На початку погодили порядок денний. Депутатка Майя Руденко запропонувала розглянути питання щодо надання права оренди для громадської організації Славутицького об'єднання ветеранів АТО та учасників бойових дій у будівлі Центру професійного розвитку. Деякі питання були виключені з порядку денного. На доопрацюваня відправлена програма збереження житлового фонду. Далі прозвучали заяви депутатів: Володимира Борисова щодо кадрової політики на підприємствах зони відчуження; Сергія Чеснокова про ремонт східців магазину "Сюрприз"; Михайла Шинкаренка щодо доцільності використання бюджетних коштів; Віктора Кривопиши щодо облаштування дороги у Чернігівському кварталі для особи з інвалідністю, роботи підприємства "Ківач", ремонту доріжок по проспекту Дружби народів, роботи туалету на стадіоні; Сергія Шершня щодо ремонту зливової каналізації, освітлення, проведення часткового ремонту в будинку 3 Єреванського кварталу. Від регламентної комісії Денис Маслій зробив заяву щодо роботи бюджетної комісії. Одноголосно, 22 голосами, депутати схвалили Меморандум про партнерство та співробітництво між Славутицькою міською територіальною громадою та Білгород-Дністровською міською територіальною громадою; внесли зміни до Статуту КП " АРР"; прийняли до відома підсумки соціально-економічного розвитку Славутича за І півріччя 2021 року; у новій редакції затвердили міські програми: "Славутич-безбар'єрне місто", "Інформатизації та електроного врядування", положення про відділ по роботі з населенням міста "Контакт-центр. Міська цільова прогама "Громадський бюджет участі Славутича на 2021-2024 роки", показала різні точки зору депутатів щодо участі молоді у програмі та фінансуванні проєктів молодіжних ініціатив. З даного питання виступили депутати від різних політичних сил. У результаті проєкт програми бюджету участі відправили на доопрацювання. Дискусійним стало і питання про здійснення запозичення шляхом залучення кредиту НЕФКО для фінансування впровадження заходів проєкту "Енергоефективність у громадських будівлях, що належать територіальній громаді Славутича". Депутати підтримали пропозицію міського голови Юрія Фомічева про проведення перемовин з НЕФКО, щодо зміни об'єктів для проведення енергоефективних заходів, а у подальшому запропоновано затвердити ці об'єкти на засіданні міської ради. Одночасно було прийнято рішення про залучення гранту від Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО для фінансування інвестиційних проєктів в енергоефективність бюджетних будівель Славутицької громади. При прийнятті змін до бюджету була підтримана пропозиція міського голови про виділення коштів для проведення аварійного ремонту покрівлі Тбіліського ФОКу. Питання про встановлення пропорції розподілу коштів від оренди між міським бюджетом та орендодавцями майна комунальної власності міста стало дискусійним. У результаті обговорень прийнято рішення - 100% від оренди залишити комунальним підприємствам: УЖКГ - на погашення заборгованості за водопостачання, міській лікарні та УФКСТ - на проведення ремонтів. Приведені у відповідність до законодавства договори оренди КП АРР, КП ЖКЦ, КП УЖКГ, відділу культури. При розгляді питання про надання згоди КП УЖКГ на укладання довгострокового договору та додаткової угоди до договору постачання природного газу з червня 2021 року по червень 2024 року з ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" була заслухана інформація Андрія Позняка та Тетяни Мясіної про умови постачання газу. Нові правила вимагають постійної передоплати, не мають прив'язки до старих боргів. На 30% підвищується плата за газ, відповідно збільшаться і тарифи для населення за теплопостачання. Депутати, маючі різні точки зору, рішення не прийняли. На завершення засідання, про діяльність КП АРР звітувала директорка Арина Старовойтова, про КП ДЕУ - директор Сергій Шершень. Інформацію депутати взяли до уваги. Підприємства виконують свої функції і є прибутковими.

09.07.2021
​Плани тижня 12 – 18 липня

09.07.2021
Приємна подія відбулася на сесії Славутицької міської ради 9 липня. За результатами цьогорічного ЗНО найбільшу кількість балів по 3м предметам набрала випускниця 43 групи Славутицького ліцею – Глазиріна Ксенія.

09.07.2021
Не дивлячись на період відпускної кампанії, щодня навкруги відбуваються конкретні зміни, що стосуються виконання певних робіт, розробки нормативних документів, прийняття рішень, поширення інформації, що у кінцевому результаті забезпечить комфортне життя у місті всім групам населення, змінить філософію відносин у громаді.

08.07.2021
У серпні у Славутичі відбудеться масштабний Міжнародний семінар для студентів-архітекторів «SESAM 2021 Poliklinika» від Європейської Архітектурної Студентської Асамблеї. Вперше ця подія проходитиме в Україні.

08.07.2021
Навчально-науковий центр «СЛАВУТИЧ» Національного університету «Чернігівська політехніка» запрошує на навчання

08.07.2021
Зараз в Україні проходить активна кампанія з вакцинації. Не є виключенням і Славутич.

07.07.2021
Запрошуємо відвідати "Мандрівний квартал: проспект Дружби Народів" у Сity-квадрат (внутрішній дворик БК «Енергія»).

07.07.2021
Напередодні чергового засідання Славутицької міської ради як правило відбувається процес підготовки до прийняття рішень, адже важливо, щоб всі питання, які виносяться на розгляд сесії були опрацьовані, а вже узгоджені рішення були винесені до сесійної зали.

07.07.2021
​КНП "Славутицька міська лікарня" інформує

06.07.2021
Пам’ятки: Рекомендації населенню при придбанні та застосуванні пестицидів Як уникнути отруєнь грибами

06.07.2021
6 липня у залі засідань міської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Коротко про головне доповів міський голова Юрій Фомічев.

06.07.2021
Проливні дощі у місті призвели до негативних наслідків. Під мостом, що веде до Славутича, під опорою, водою вимило пісок.

05.07.2021
​5 липня у Вишгороді відбулися урочистості до Дня національної поліції України.

05.07.2021
Шановні працівники поліції ! Кожен день, виявляючи мужність, витримку, ви стоїте на варті правопорядку у нашому місті, охороняючи спокій та життя жителів, сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок. Вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя із професійним святом

02.07.2021
​Плани тижня 5 – 11 липня

02.07.2021
​Сьогодні, 2 липня, у виконавчого комітету Славутицької міської ради День народження.

01.07.2021
Відповіді на це питання шукали разом тренери, депутати Славутицької міської ради, спортивні функціонери, приватні підприємці, активні містяни на круглому столі «Славутич – спортивна база України? Перешкоди та можливості для розвитку», що відбувся 30 червня в Офісі підтримки громадських ініціатив.

01.07.2021
​Сьогодні, 1 липня, військовослужбовці в/ч 3041 відзначили День своєї частини.

30.06.2021
За умови сприятливої погоди запрошуємо відвідати "Мандрівний квартал: Чернігівський, Добринінський, Печерський квартали» у лісочку акацій біля Чернігівського 3. У програмі зустрічі 1 липня 2021 року о 19:00:

30.06.2021
За участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Першої леді Олени Зеленської відбулося перше засідання Ради безбар’єрності в Україні. Учасники розглянули пріоритетні напрацювання від міністерств у контексті Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в Україні до 2030 року, яка була ініційована Першою леді Оленою Зеленською.

29.06.2021
30 червня 2021 року о 18:00 в приміщенні Офісу підтримки громадських ініціатив (у приміщенні БК «Енергія», ІІ поверх) відбудеться круглий стіл на тему: «Славутич – спортивна база України? Перешкоди та можливості для розвитку».

29.06.2021
Навчально-науковий центр «Славутич» Чернігівської політехніки відкриває спеціальність «123 Комп’ютерна інженерія».

29.06.2021
29 червня відбулася онлайн нарада з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету, управлінь Славутицької міської ради та комунальних підприємств.

29.06.2021
Графік вакицнації з 28 червня по 2 липня

28.06.2021
28 червня у виставковій залі Дитячої школи мистецтв відбулося нагородження медалістів. Символічно, що захід співпав із Днем Конституції України, адже саме молоді розбудовувати нашу незалежну державу.

28.06.2021
​28 червня Україна святкує День Конституції

25.06.2021
З 1 травня 2019 року в повному обсязі введено в дію Закон України від 09 листопада 2017 року № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» (зі змінами).

24.06.2021
Кінець червня приніс із собою аномальну спеку. Останні дні температура повітря у місті сягає +35 градусів.

24.06.2021
Під час візиту гості, на чолі з Надзвичайним та Повноважним послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом, зустрілися із міським головою Юрієм Фомічевим.

24.06.2021
23 червня Національний університет «Чернігівська політехніка» спільно із Навчально-науковим центром «Славутич» Чернігівської політехніки були раді зустріти славутицьких школярів та їх батьків на профорієнтаційному заході «День кар’єри. Технології успіху».

23.06.2021
Вітання міського голови до Дня державного службовця

23.06.2021
​КНП «Славутицька міська лікарня» інформує про графік вакцинації

22.06.2021
​8 та 9 липня у Славутичі відбудеться дводенний тренінг-навчання для молоді "Всі різні - всі свої" за програмою “Мріємо та діємо”.

22.06.2021
​Ранком 22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, ветерани Славутича зібралися у міському парку біля пам’ятного знаку Героям Дніпра, аби вшанувати пам'ять учасників Другої світової війни, що віддали своє життя за визволення рідної землі.

18.06.2021
​Плани тижня 21 – 27 червня

18.06.2021
20 червня своє професійне свято відзначають медичні працівники. Напередодні, у актовій залі Славутицької міської лікарні відбулися урочистості до Дня медичного працівника.

18.06.2021
З 1 червня 2021 року розпочато поетапний перехід з паперових листків непрацездатності на електронні. В повному обсязі старт планується з 1 вересня 2021 року.

18.06.2021
20 червня в Україні відзначається День медичного працівника

17.06.2021
Збірна команда міста Славутича взяла участь у обласному спортивно-масовому заході «Олімпійський день-2021», котрий відбувся в м. Борисполі.

17.06.2021
17 червня у Славутичі розпочав роботу Центр вакцинації. На місці працювала мобільна бригада КНП «Славутицька міська лікарня». Зробити щеплення могли всі охочі, в тому числі і люди зі списків очікування. Серед бажаючих був і міський голова Юрій Фомічев.

17.06.2021
Цього тижня КП «Управління фізичної культури, спорту і туризму» продовжує ремонтні роботи спортивного майданчика в Добринінському кварталі. Проводиться фарбування елементів майданчика для занять воркаутом біля стадіону “Каскад” та косметичний ремонт елементів скейт-парку.

16.06.2021
У Славутичі працював іспанський журналіст та блогер Алекс Пуйол.

16.06.2021
З 17 по 19 червня у приміщенні БК «Енергія» буде діяти Центр вакцинації від COVID-19.

14.06.2021
Київщина брала активну участь в конкурсі на отримання коштів держбюджету для розбудови мережі надання адміністративних послуг.

14.06.2021
Виконано демонтаж, ведуться оздоблювальні роботи приміщень приймального відділення та відділення екстреної медичної допомоги КНП «Славутицька міська лікарня». Більша частина коштів на ремонт виділена з обласного бюджету. На об’єкті працює підрядна організація ТОВ «ДІОРО».

11.06.2021
Плани тижня 14 – 20 червня

11.06.2021
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” у Славутичі триває реконструкція критого басейну.

10.06.2021
10 червня до нашого міста завітали представники громадської організації «Доступно.UA». Ініціатива Доступно.UA розповідає про життя людей з інвалідністю та розвінчує міфи про них, працює над створенням тренду доступності в Україні. Разом з архітектором Дмитром Баглаєвим гості мали можливість прогулятися містом та подивитися, що вже зроблено в рамках створення безбар’єрного середовища у місті.

10.06.2021
​Господарським судом Київської області задоволено позовну заяву керівника Вишгородської окружної прокуратури в інтересах держави про визнання недійсним рішення тендерного комітету та договору будівельного підряду на суму близько 11 мільйонів гривень

09.06.2021
У суспільній свідомості безбар'єрність асоціюється з подоланням фізичних препон. Звичайно, потреби людей з обмеженими можливостями - один із важливих фокусів, однак поняття "безбар'єрність" є набагато ширшим і стосується без перебільшення кожного українця. Безбар’єрність – це особлива філософія, внутрішня готовність враховувати потреби різних людей, створювати зручне для них середовище.

08.06.2021
Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 року № 848 (зі змінами) (надалі Положення) ГРОМАДЯНИ, ЯКИМ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ ПРОВОДИТЬСЯ АВТОМАТИЧНО в термін ДО ВЕРЕСНЯ 2021 року повинні ПОВІДОМИТИ управління соціального захисту населення Славутицької міської ради про НАЯВНІСТЬ УМОВ, за яких житлова СУБСИДІЯ НЕ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ, а саме:

08.06.2021
​8 червня відбулась онлайн апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міста.

05.06.2021
22 журналіста із інформаційних агент «УНІАН», «Укрінформ», ТБ: «24 канал», «UA-суспільне» Чернігів, «Сонце», «Суспільне» Київ, видань: «Україна молода», «Кореспондент», радіо «Культура», інших ЗМІ працювали два дні у Славутичі. Захід відбувся за підтримки Українського культурного фонду (УКФ).

05.06.2021
5 червня о 9 годині ранку розпочалося свято Дня міста Славутича з традиційної урочистої ходи творчих, відповідальних, працьовитих, креативних, енергійних відданій своїй справі трудових колективів. У цей день надійшло багато добрих вітань від Посольств Латвії, Литви, Азербайджану в Україні, Київської ОДА, Переяславської міської ради.

04.06.2021
Дорогі славутичани! У першу суботу червня, що наповнений ароматом літа, ми святкуємо День нашого Славутича. Енергійному, динамічному, наймолодшому місту України, місту новий ідей, лабораторії безбар’єрних рішень, першій малій культурній столиці виповнюється 34 роки.

04.06.2021
За доброю традицією, напередодні Дня міста відзначаються кращі славутичани. Ввечері, у City-Квадраті міський голова Юрій Фомічев вітав та дякував за роботу кращим славутичанам: лікарям, вчителям, працівникам комунальної сфери, культури та спорту, військовослужбовцям, представникам підприємств, громадських організацій, бізнесу, органів місцевого самоврядування, правопорядку.

04.06.2021
До Дня міста Славутича у Центральному парку зібралися кращі представники славутицької молоді, хто досяг значних успіхів у сфері освіти і науки, культури, спорту, сучасних технологій, що підтверджено результатами на регіональних, всеукраїнських та міжнародних рівнях.

04.06.2021
Напередодні Дня міста у Центральному парку відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Національним університетом «Чернігівська політехніка», Славутицькою міською територіальною громадою, ДСП «Чорнобильська АЕС, ВП «Атомремонтсервіс», КП «Агентство регіонального розвитку», ТОВ «ТАУРУС КВАДРО» та ТОВ «ДДПРО».

03.06.2021
На сучасному етапі розвитку України, питання щодо інклюзії та безбар’єрності передбачає розгляд цільових груп, до яких входять не тільки особи з функціональними порушеннями працездатності та інвалідністю, а й люди старшого віку, матері з дітьми до 6 років, діти, що залишилися без батьківського піклування, молодь.

01.06.2021
31 травня 2021 року сесією Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області затверджено важливий документ – Стратегічний план розвитку міста Славутича до 2025 року.

31.05.2021
У останній день весни, у всіх школах міста та ліцеї, для більше 2 тисяч славутицьких школярів пролунав останній дзвоник.

31.05.2021
17-25 травня у м. Білгород-Дністровський відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків 2007-2008 р.н., в якому взяли участь 250 спортсменів з усіх регіонів України. У складі збірної команди Київської області брав участь й славутицький боксер – вихованець відділення боксу КДЮСШ та БК «Гранд» (тренер Ігор Глущенко) – Данило Рибченко.

31.05.2021
Дорогі школярі й випускники! Шановні вчителі та батьки! Сердечно вітаю Вас зі святом останнього дзвоника! Для учнів молодших та середніх класів цей день знаменується не лише підсумковими оцінками, а й початком канікул.

28.05.2021
28 травня у Києві команда Славутича на чолі із міським головою Юрієм Фомічевим провела велику відкриту розмову про прийняття безбар’єрних рішень спільно з командою громадської організації «Безбар’єрність» та Big City Lab, що спеціалізується на розвитку міст та громад.

28.05.2021
​Плани тижня 31 травня – 6 червня

28.05.2021
28 травня відбулося засідання виконавчого комітету. Коротко про головне проінформував міський голова Юрій Фомічев.

27.05.2021
З планами, що будуть реалізовуватися у Славутичі в цьому році, поділився міський голова Юрій Фомічев на нараді, що відбулася вчора на Чорнобильській АЕС.

26.05.2021
Сьогодні, 26 травня, відбувся масштабний віртуальний саміт-брифінг стейкхолдерів зелених змін. Більше 60 учасників прийняли участь у обговоренні теми «Як модернізується бізнес у 2021 році та які екопроєкти змінюють майбутнє!»

26.05.2021
26 травня міський голова Юрій Фомічев провів онлайн-нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Славутицької міської ради, комунальних підприємств.

26.05.2021
​Програма святкових громадських, мистецьких та спортивних заходів День міста Славутича - 2021

26.05.2021
Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я та відзначається щорічно 31 травня.

26.05.2021
Затверджена міська цільова програма «Славутич – безбар’єрне місто» передбачає розбудову та розвиток безбар’єрного та доступного простору для маломобільних груп населення та сімей з дітьми на території міста Славутич.

26.05.2021
​27 травня з 9:00 до 11:00 відбудеться сеанс телефонного зв'язку "гаряча лінія" за участю старшого державного інспектора Славутицької ДПІ ГУ ДПС у Київській області Абраменко Євгенії

25.05.2021
З 19 травня депутатами міської ради спільно з представниками виконавчого комітету проводиться обстеження внутрішньоквартальних територій міста для визначення заходів з благоустрою, які будуть виконані у 2021 році за рахунок бюджету Славутича.

25.05.2021
​Одноголосно, 25 депутатів Славутицької міської ради проголосували за рішення про хід розгляду резонансних кримінальних справ

24.05.2021
​23 травня відбувся ХХХІІ Міжнародний легкоатлетичний напівмарафон пам'яті героїв Чорнобиля «Славутич- 2021».

21.05.2021
Відповідно до розпорядження міського голови від 21.05.2021 №87, 24 травня о 18:00 відбудеться позачергова сесія Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області VІІІ скликання.

21.05.2021
​Плани тижня 24 – 30 травня

20.05.2021
20 травня представники Славутицької міської ради та Білгород-Дністровської адміністрації зустрілися онлайн.

20.05.2021
19 травня 2021 року із робочим візитом до Національного університету «Чернігівська політехніка» завітали представники Агентства регіонального розвитку м.Славутича - Арина Старовойтова та Марина Карасьова.

20.05.2021
З 17 по 21 травня Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи спільно з Асоціацією міст України (АМУ) проводить Тиждень відкритого врядування, що присвячується вдосконаленню діяльності урядів, інституцій та спільноти, які є прозорими, підзвітними та інклюзивними.

18.05.2021
18 травня у Києві в рамках конференції «Через якість врядування до успішності українських громад» під час 23-ї Міжнародної виставки енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, промислового холоду, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів - Aquatherm Kyiv 2021 відбулися загальні збори Асоціації енергоефективних міст України.

18.05.2021
​18 травня депутати Славутицької міської ради та працівники структурних підрозділів виконавчого комітету взяли участь в онлайн-семінарі «Комунікації, відкритість влади. Залучення мешканців до управління громадою». Захід організовано Київським регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою».

18.05.2021
Славутицький ліцей оголошує конкурсний набір учнів на І курс (8 клас) на 2021/2022 навчальний рік.

17.05.2021
17 травня відбулося друге засідання 4 сесії Славутицької міської ради VIIІ скликання, на розгляд якого було винесено 34 питання. До цього, у постійних комісіях, депутати опрацювали низку проєктів рішень.

17.05.2021
Вітання міського голови з Днем сім'ї

14.05.2021
В Україні 15 травня, відзначають День Європи – як день загальних цінностей і загальної історії всіх націй континенту.

14.05.2021
Статистика захворюваності на Covid-19 у Славутичі

14.05.2021
​Плани тижня 17 – 23 травня

14.05.2021
​22 травня відбудеться ХХХІІ пробіг пам'яті героїв Чорнобиля. Для тих учасників пробігу, хто вже зареєструвався у березні-квітні, реєстрація залишається дійсною.

13.05.2021
Місто Славутич відібрано для участі у проєкті «Civic tech – інструмент якісної взаємодії», який реалізується Асоціацією міст України та ГО «Стратегії розвитку громад» у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

13.05.2021
На численні звернення активних громадян щодо повторення заходу «Благоустрій мого двору» і в цьому році, рішенням Славутицької міської ради від 26.04.2021 №186-4-VIII затверджено новий Порядок реалізації заходу з благоустрою внутрішньоквартальних територій міста «Благоустрій мого двору» за ініціативою мешканців.

12.05.2021
Славутич має напрацьований багаторічний позитивний досвід з реалізації міжнародних проєктів, тому не випадково наше місто було відібране Проєктом Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) для того, щоб поділитися розумінням як місцеві лідери сприяють регіональному розвитку.

12.05.2021
На численні зауваження в мережі Facebook щодо стану лавочок встановлених у Чернігівському та Добринінському кварталах, повідомляємо, що лавочки встановлені у 2020 році в рамках реалізації міської програми «Громадський бюджет участі» за проєктом «Хочу лавочку і голосую за комфорт Чернігівського та Добринінського кварталів».

12.05.2021
Як повідомив генеральний директор Ярослав Вольський, що це перший крок у напрямку встановлення КНП як лікарні інтенсивного лікування 1-го рівня

12.05.2021
​За ініціативи НАДС відбулося засідання робочої групи щодо підготовки нової редакції Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

11.05.2021
17 травня 2021 року о 9:00 в залі засідань виконавчого комітету відбудеться друге пленарне засідання четвертої чергової сесії Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області VІІІ скликання.

09.05.2021
​9 травня відзначається 76 річниця Перемоги над нацизмом у Другій світойвій війні.

09.05.2021
​Дорогі мами, вітаю вас з чудовим весняним святом - Днем матері.

07.05.2021
8 та 9 травня особливі дні для кожного з нас, адже вони уособлюють у собі важливі три складові людського життя – пам'ять, примирення і перемогу.

07.05.2021
​Плани тижня 10 – 16 травня

07.05.2021
​Державне агентство України з управління зоною відчуження повідомляє, що відповідно до наказу №75-21 від 16.04.2021 «Про організацію та забезпечення проведення Днів пам’яті (поминальних днів)», встановлено дати проведення поминальних днів у колишніх населених пунктах зони відчуження:

06.05.2021
27-29 квітня 2021 року у місті Славутичі відбулась VІ Міжнародна конференція «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2021.

02.05.2021
До нас прийшло світле Великоднє свято, з дитячим сміхом, різнобарвними крашанками, з високою пишною паскою і щедро накритим столом.

30.04.2021
30 квітня відбулося позачергове засідання славутицької міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

30.04.2021
​Плани тижня 3 – 9 травня

30.04.2021
​26-28 квітня 2021 року на полях конференції INUDECO 2021/ SOF 2021 відбувся Хакатон «Місто нових ідей».

29.04.2021
29 квітня 2021 року у Славутичі продовжила свою роботу Шоста Міжнародна конференція «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2021.

29.04.2021
На шпальтах газети вас чекають інформації про проведені заходи до 35-х роковини аварії на ЧАЕС, про міжнародні конференції, новини міста, вітання, звіт міського голови та звіт про виконання міського бюджету.

29.04.2021
Славутич презентує свої культурні ініціативи як переможець грантової програми Українського культурного фонду "Мала культурна столиця-2021». Саме через культурні події місто атомників переосмислює себе і пропонує сміливі ініціативи у соціальній, культурній та туристичній сферах.

29.04.2021
22-25 квітня у місті Бердичів відбувся зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2007-2008 р.н., в якому взяли участь спортсмени з Житомирської, Вінницької, Київської областей та м. Київ. У складі збірної команди Київської області були славутицькі спортсмени – вихованці відділення боксу КДЮСШ та БК «Гранд» (тренер Ігор Глущенко).

28.04.2021
Для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Управління з розвитку фізичної культури, спорту та туризму» Славутицької міської ради подано 7 заяв від претендентів

28.04.2021
Відповідно до повідомлення «Київоблгазу» «Про припинення (обмеження) газопостачання» 30.04.2021 року Центральна міська котельня буде зупинена.

28.04.2021
​26 квітня у Кіноконцертному комплексі відбулося перше засідання четвертої сесії Славутицької міської ради. До порядку денного засідання було включено 49 питань.

27.04.2021
27 квітня 2021 року у Славутичі стартувала Шоста Міжнародна конференція «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2021.

27.04.2021
​З 27.04 по 30.04 в КНП "Славутицька міська лікарня" Славутицької міської ради буде проводитись вакцинація пацієнтів віком 65+.

27.04.2021
Місто Прип’ять запам’яталося його жителям, як місто троянд. І сьогодні Славутич продовжує цю традицію.

26.04.2021
​Щороку, 26 квітня, весь світ вшановує пам'ять героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Вже традиційно, японські колеги долучаються до заходів, що проводяться у Славутичі до роковин Чорнобильської катастрофи.

26.04.2021
За багаторічною міською традицією, у ніч з 25 на 26 квітня на Центральній площі Славутича зібралися слаутичани, гості міста аби вшанувати пам'ять тих, хто захистив світ від ядерного лиха.

24.04.2021
Шановні учасники ліквідації Чорнобильської катастрофи Минає 35 років від тієї весняної ночі, яка змінила світ, хід історії, змусило людство засвоїти уроки Чорнобиля. Водночас Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності ліквідаторів, які продемонстрували кращі людські якості, силу духу, професіоналізм, відповідальність.

24.04.2021
24 квітня виключно для славутичан відбувся легкоатлетичний пробіг до 35-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС. 76 учасників у трьох вікових категоріях 6-12, 13-17, 18+ років стартували від Вільнюського кварталу. Далі маршрут пролягав по проспекту Дружби Народів по вулиці Курчатова вздовж Київського кварталу.

23.04.2021
23 квітня Славутицька міська лікарня була перевірена на відповідність стандартам державної акредитації, затвердженим Міністерством охорони здоров'я. Оцінювала роботу лікарні акредитаційна комісія на чолі з генеральним директором Київського обласного центру громадського здоров’я Катериною Голосай.

23.04.2021
Вже за декілька днів, 26 квітня, виповлюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС. І це не лише день аварії – це 35 років боротьби з її наслідками, відновлення забруднених радіацією територій, засвоєні уроки, переосмислення та відродження.

23.04.2021
Сьогодні міський голова Юрій Фомічев провів робочу зустріч з в.о. генерального директора Чернігівського медичного центру сучасної онкології лікарем вищої кваліфікаційної категорії, кандидатом медичних наук Юрієм Шенем та генеральним директором КНП «Славутицька міська лікарня» Ярославом Вольським.

23.04.2021
22 квітня 2021 року делегація Національного університету «Чернігівська політехніка» на чолі із ректором Олегом Новомлинцем відвідала місто Славутич. Відбулася робоча зустріч з міським головою Юрієм Фомічевим.

21.04.2021
Управління освіти і науки розробило посібник з методичними рекомендаціями щодо проведення загальноукраїнського уроку «Чорнобиль не має минулого часу»

21.04.2021
​Біля центрального входу адміністративно-побутового корпусу №1 Чорнобильської АЕС встановили скульптуру герою, працівнику ЧАЕС Олександру Лелеченку.

21.04.2021
​У 2021 році у Славутичі відкритий Перший в Україні муніципальний інноваційний індустріальний Бізнес-парк «Славутич».

21.04.2021
До уваги мешканців Чернігівського та Бакинського кварталів! Тимчасове відключення електропостачання

20.04.2021
Змагання, виключно для славутичан, відбудуться в суботу, 24 квітня 2021 року об 11:00, з дотриманням карантинних вимог.

19.04.2021
Статистика захворюваності на Covid-19 у Славутичі станом на 19 квітня

19.04.2021
Виконавчий комітет Славутицької міської ради попереджає громадян, що чинним природоохоронним законодавством заборонено спалювання сухої рослинності та, тим більше, будь-якого сміття. За такі порушення передбачена адміністративна відповідальність.

16.04.2021
​17 квітня професійне свято відзначають працівники та ветерани пожежної охорони.

16.04.2021
​Плани тижня 19 - 25 квітня

16.04.2021
15 квітня 2021 року у м. Славутич Київської області під час конференції «Досвід міст в економічному розвитку» та Першого Інвестиційного Форуму «Славутич: тут є життя» були представлені досягнення у реалізації проєкту місцевого розвитку.

15.04.2021
Сьогодні, 15 квітня, під час проведення Конференції «Досвід міст в економічному розвитку» та Першого Інвестиційного Форуму «Славутич: тут є життя», Арина Старовойтова, директор КП «Агентство регіонального розвитку», оголосила переможців Бізнес-змагань для учнів.

15.04.2021
15 квітня у місті Славутич Київської області, в рамках реалізації Грантового проєкту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» (Грантовий проєкт ЄС), що впроваджений на виконання Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» (Ініціатива ЄС), відбувається Конференція

13.04.2021
У понеділок, 12 квітня, під головуванням Прем'єр–міністра Дениса Шмигаля та за участі Першої леді Олени Зеленської відбулась нарада щодо обговорення подальших кроків реалізації завдань і заходів, передбачених Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору в Україні. Були присутні представники Уряду, Програми розвитку ООН в Україні, ЮНІСЕФ та громадського сектору.

09.04.2021
​Плани тижня 12 - 18 квітня

09.04.2021
Статистика захворюваності на Covid-19 у Славутичі

08.04.2021
8 квітня у режимі відеоконференції відбулися комітетські слухання у Комітеті Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування «35-ті роковини Чорнобильської катастрофи: проблеми та перспективи розвитку зони відчуження». https://m.youtube.com/watch?v=nSOY01-UyFk

08.04.2021
Шановні славутичани! Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.03.21 (протокол № 12) на території Київської області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки та запроваджено відповідні протиепідемічні заходи визначені Постановою Кабінету Міністрів України

07.04.2021
Відповідно до рішення Славутицької міської ради від 25.05.2020 № 1797-68-VII «Про внесення змін до рішення Славутицької міської ради Київської області від 31.01.2020 № 1723-65-VII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів Славутицької міської ради та витрат на їх утримання» було створено відділ по роботі з населенням міста «Контакт-центр»

06.04.2021
ПрАТ «Вентиляційні системи» (місто Боярка) пропонує роботу. Працівники забезпечуються спецодягом та засобами захисту, є гуртожиток (робітничий хостел), корпоративне харчування, безкоштовне медичне страхування, на деяких посадах є можливість працювати вахтовим методом.

05.04.2021
​Журналісти та письменники Київщини можуть взяти участь у конкурсі на здобуття Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

05.04.2021
Статистика захворюваності на Covid-19 у Славутичі станом на 5 квітня

02.04.2021
Статистика захворюваності на Covid-19 у Славутичі

02.04.2021
​Плани тижня 5 - 11 квітня

01.04.2021
На офіційному веб-сайті Вишгородської районної ради https://vyshrada.gov.ua/ розміщуються матеріали про діяльність районної ради, інформації про органи місцевого самоврядування. Тут можна залишити електронне звернення або запит на інформацію. Цікавими є новини громад Вишгородського району, у тому числі і про головні події Славутича.

01.04.2021
31 березня Славутицькій міській лікарні передано 9 кисневих концентраторів потужністю 10 літрів кожен. Ця подія відбулась дякуючи сприянню голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна та наполегливості міського голови Юрія Фомічева.

31.03.2021
Естрадний оркестр ДШМ Славутича здобув II місце у Міжнародному онлайн конкурсі-фестивалі "Таланти 21 століття", що проходив у місті Варна (Болгарія). До складу журі ввійшли знані диригенти з Італії, Македонії, Болгарії та Вірменії.

31.03.2021
​Секретаріатом Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) оголошено конкурс на приєднання до Мережі творчих міст ЮНЕСКО.

31.03.2021
Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулася нарада, під час якої урядовці обговорили план заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи. Участь у заході взяв Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

30.03.2021
Велике будівництво: тривають роботи на трасі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (54-й кілометр)

30.03.2021
Статистика захворюваності на Covid-19 у Славутичі

30.03.2021
Старт реформи річкових перевезень і відновлення внутрішніх водних шляхів є одним із пріоритетних завдань Міністерства інфраструктури на цей рік. На цьому наголосив Міністр інфраструктури Владислав Криклій під час онлайн-наради щодо розвитку річкового туризму в Україні сьогодні, 29 березня.

29.03.2021
​Набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері пожежної безпеки» від 3 лютого 2021 р. № 1187-IX.

26.03.2021
Статистика захворюваності на Covid-19 у Славутичі

26.03.2021
​Плани тижня 29 березня – 4 квітня

26.03.2021
За умисне неподання суб’єктом декларування е-декларації передбачена кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років (ст. 366-3 Кримінального кодексу України, діє з 30.12.2020).

26.03.2021
​26 березня, в День Національної гвардії України, військовослужбовці військової частини 3041 відзначають своє свято.

25.03.2021
В Україні третій день поспіль встановлюються рекорди щодо захворюваності на COVID -19, кількості проведених ПЛР-тестувань, і, на жаль, смертності. На Київщині введено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, не втішна статистика захворюваності і у Чернігівській області.

25.03.2021
У лютому місяці міський голова Юрій Фомічев зустрічався із начальником служби приміських пасажирських перевезень Південно-Західної залізниці Олександром Красноштаном. Під час робочої зустрічі міський голова акцентував увагу, окрім проблемних питаннях щодо стану залізничного вокзалу «Славутич», про поновлення руху електричок, що відправлялась ранком із Чернігова та по обіді із Славутича до Чернігова.

25.03.2021
24 березня відбувся онлайн круглий стіл з проблемних питань енергогосподарства міста Славутича, за участі депутатів Славутицької міської ради, посадових осіб виконавчого комітету Славутицької міської ради та керівників комунальних підприємств «УЖКГ» та «Славутич-Тепломережі».

24.03.2021
Про призупинення роботи центру обслуговування платників Славутицької ДПІ

24.03.2021
Протягом 2021 року в Київській області буде збудовано та реконструйовано 6 спортивних об‘єктів в рамках державної програми «Велике будівництво». Серед яких басейн в м. Славутич, що буде збудовано за принципами безбар‘єрності. Про це сьогодні, 24 березня, повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін під час онлайн-брифінгу

24.03.2021
Відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 22.03.2021 № 12 у Київській області встановлено з 00 год. 00 хвилин 24 березня 2021 року «червоній рівень епідемічної небезпеки

24.03.2021
22 березня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно до прийнятого протоколу № 12 від 22.03.2021 на території Київської області з 00 годин 00 хвилин 24 березня 2021 pоку введено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

24.03.2021
Уряд затвердив Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури. Міністерство молоді та спорту розпочинає прийом пропозицій. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

23.03.2021
Статистика захворюваності на Covid-19 у Славутичі

23.03.2021
​Проєкт «Енциклопедії архітектури України» увійшов до фінального списку номінації «Цифровий проєкт» премії Українського культурного фонду

23.03.2021
​У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців, міський голова міста Славутича підписав Меморандум про розвиток безбар’єрної архітектури.

23.03.2021
На запрошення КП «Агентство регіонального розвитку» м.Славутича взяти участь у бізнес-змаганнях «Славутич – розвиток» відгукнулися три команди

23.03.2021
​До уваги мешканців Тбіліського та Чернігівського кварталів!

22.03.2021
Майже два мільйони громадян України мають порушення слуху. Як свідчать дослідження, внаслідок багатьох факторів, у тому числі, техногенних, їх кількість постійно зростає. Вже сьогодні близько 400 тисяч українців спілкуються жестовою мовою.

22.03.2021
Статистика захворюваності на Covid-19 у Славутичі

22.03.2021
​Всі спортивні та культурно-масові заходи відмінено у зв’язку з введенням додаткових карантинних обмежень

21.03.2021
На 65-му році пішла у вічність Ірина Миколаївна Жаболенко. Несподівана втрата для рідних, близьких, колег і друзів. Її життя обірвалося у день працівників житлово- комунального господарства, якому вона присвятила більшу частину своєї трудової діяльності.

19.03.2021
19 березня відбулося засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій розглянуто питання «Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2».

19.03.2021
15 квітня 2021 року в місті Славутичі Київської області відбудеться Конференція «Досвід міст в економічному розвитку» та Перший Інвестиційний Форум «Славутич: тут є життя» з метою висвітлення здобутків Славутича в сфері економічного розвитку та формування інвестиційної привабливості.

19.03.2021
Вітання працівникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

18.03.2021
Річний звіт міського голови перед громадою міста Славутича, що мав відбутися сьогодні, 18 березня, переноситься з поважних причин.

17.03.2021
Дізнатися статистику про захворювання на COVID-19 у Славутичі просто. Вже рік facebook cторінка Славутич CОVID-19 щодня надає таку інформацію.

17.03.2021
Замовники послуг, які мають електронний паспорт у застосунку Дія, для підтвердження та ідентифікації своєї особи можуть скористатися цифровим шерингом документів — ділитися електронною копією паспортів через застосунок.

16.03.2021
16 березня міський голова Юрій Фомічев провів дві розширені наради: зранку із керівниками структурних підрозділів Славутицької міської ради, у другій половині дня – з керівниками комунальних підприємств, установ, головних підприємств міста.

16.03.2021
17.03.2021 у зв’язку з ремонтними роботами відбудеться відключення електроенергії та гарячого водопостачання

15.03.2021
​На сайті Славутицької міської ради розміщено аналіз споживання теплової енергії багатоповерховими будинками міста за лютий 2021 року.

15.03.2021
На лист виконавчого комітету Славутицької міської ради від 10 лютого 2021 року щодо забезпечення організації обслуговування автобусних маршрутів, що сполучають місто Славутич із населеними пунктами Чернігівської області, надійшла відповідь від Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської ОДА.

15.03.2021
Військовий комісар Славутицького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Юрій БУЯЛО підписав наказ «Про призов громадян міста Славутича на строкову військову службу у квітні - червні 2021 року». Відповідно до п. 1,2,4-6 наказу № 9 від 03.03.2021 року :

15.03.2021
Відійшов у вічність Мирослав Пітцик, заслужений економіст України, науковець, який більше 20 років очолював виконавчу дирекцію Асоціації міст України і значну частину свого життя присвятив формуванню та розбудові місцевого самоврядування в країні.

12.03.2021
Увага до катастроф Чорнобиля та Фукусіми зі сторони світової спільноти свідчить про актуальність питань подолання наслідків ядерного лиха та недопущення їх повторення у майбутньому. З нагоди 10-роковин цунамі у Фукусімі у закладах загальної середньої освіти міста були проведені уроки Фукусіми.

12.03.2021
​Плани тижня 15 – 21 березня

12.03.2021
На виконання ч. 3 ст. 4 Закону України «Про оцінку випливу на довкілля» (далі – Закон) на сайті Славутицької міської ради за посиланням​ оприлюднено повідомлення Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, а саме: «Янівська ділянка Чорнобильського родовища. Свердловини №№ 5,6,7,8,9,10,11 у зоні відчуження Чорнобильської АЕС».

11.03.2021
Японія відзначає 10-ті роковини катастрофи у Фукусімі. 11 березня 2011 року в Японії стався землетрус, в результаті якого загинуло 18 тисяч людей і майже півмільйона були вимушені покинути свої домівки.

11.03.2021
​10 березня за ініціативи Посольства України в Латвії, керівництва Асоціації великих міст Латвії, при підтримці Посольства Латвійської Республіки в України відбулась відео-конференція між містами–побратимами України та Латвії.

09.03.2021
9 березня – день народження найбільш відомого українця у світі – Тараса Шевченка.

05.03.2021
Плани тижня 8 – 14 березня

04.03.2021
3 березня відбулось перше організаційне засідання тимчасової контрольної комісії міської ради з перевірки суми компенсації фактичних витрат енергоносіїв, використаних для забезпечення гарячим водопостачанням населення міста в травні, липні-вересні 2020 року.

02.03.2021
2 березня міський голова Юрій Фомічев провів розширену онлайн-нараду із керівниками структурних підрозділів Славутицької міської ради та комунальних підприємств.

01.03.2021
Відкрита реєстрація на пробіг Пам'яті Героїв Чорнобиля

01.03.2021
​Місто Прип’ять запам’яталося його жителям, як місто троянд. Сьогодні Славутич продовжує цю традицію. Білі троянди, подаровані місту французькою компанією “Meiland”, до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, стали символом Надії та Відродження.

26.02.2021
​Плани тижня 1 – 7 березня

25.02.2021
Департаментом енергоменеджменту КП «Агентство регіонального розвитку» підготовлено річний звіт споживання енергетичних ресурсів 31 муніципальною будівлею міста.

25.02.2021
Галокомплекс – це штучно створена соляна кімната спелео-клімато-терапевтичного типу, в якій відтворено унікальний клімат соляних печер Солотвинського родовища, що забезпечує профілактику ряду захворювань бронхо-легеневої системи, ЛОР-органів, алергійних, застудних, неврологічних, ендокринних захворювань, вегето-судинної дистонії та підвищення імунітету.

25.02.2021
Регіональне відділення Фонду держмайна по Київській, Черкаській та Чернігівській областях інформує про орендний аукціон в м. Славутич

25.02.2021
Наприкінці минулого року їдальня ліцею отримала нове обладнання.

24.02.2021
​Для страхувальників, які використовують працю найманих працівників, запроваджується квартальна звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

24.02.2021
​23 лютого міський голова Юрій Фомічев зустрівся із начальником служби приміських пасажирських перевезень Південно-Західної залізниці Олександром Красноштаном. Під час робочої зустрічі міський голова акцентував увагу на проблемних питаннях про стан залізничного вокзалу «Славутич», якості послуг з пасажирських перевезень за маршрутами: Славутич – Чернігів, Славутич – Семиходи.

24.02.2021
У м. Славутич створено програму навчання для фахівців, які бажають підвищити свою кваліфікацію в галузі зняття з експлуатації АЕС. 22 лютого 2021 р. на базі Славутицької філії НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» за безпосередньої активної участі ДСП «ЧАЕС» та Інституту проблем безпеки АЕС НАН України були відкриті курси підвищення кваліфікації за програмою навчання «Зняття з експлуатації ядерних енергетичних установок» у рамках спеціальності 143 – Атомна енергетика.

23.02.2021
У басейні «Лазурний» встановлено індивідуальний тепловий пункт, що дасть можливість автоматично регулювати внутрішню температуру в приміщенні та зменшить споживання теплової енергії.

23.02.2021
Володимир Удовиченко запропонув розлятути у порядку денному питання щодо відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

22.02.2021
18 – 20 лютого у Броварах відбувся чемпіонат Київської області з боксу серед юніорів 2005-2006 р.н. У змаганнях взяла участь й збірна команда Славутича в складі 5 боксерів, учнів КДЮСШ м. Славутич (тренер Ігор Глущенко).

22.02.2021
Україна повернеться до моделі адаптивного карантину, коли в межах області встановлюватиметься той чи інший рівень карантинних обмежень залежно від епідемічної ситуації. Передбачається чотири рівні епідемічної небезпеки, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення (зелений, жовтий, помаранчевий, червоний).

19.02.2021
​Плани тижня 22 – 28 лютого

19.02.2021
19 лютого відбувся конкурс перспективних інноваційних бізнес-проєктів. Комітетом з оцінки проєктів розглянуто 2 подані заявки славутицьких компаній.

19.02.2021
21 лютого День народження святкує амбітний, рішучий, сміливий колектив ВП «АРС». 20 років тому, у 2001 році розпочався нелегкий шлях становлення і розвитку Атомремонтсерсісу, а перед новоствореним підприємством держава поставила завдання – ефективно, безпечно виконувати складні, надрегламентні роботи з проєктування, монтажу, ремонту, реконструкції, модернізації атомних станцій України.

18.02.2021
Октябрина Лісовська, голова громадської організації Центр соціального лідерства, засновник babysss провела робочу зустріч у Славутичі. На початку презентації, вона звернула увагу на нашу реальність, що не відповідає вимогам дружнього до дітей дизайну, реалій безбар’єрного до всіх громадян простору.

18.02.2021
Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» представляє 300 кращих малих та середніх громад України (до 150 тис. жителів) станом на 01.01.2021 відповідно до «Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад». Загалом по Україні оцінено 1416 громад.

17.02.2021
Серія засідань робочих груп щодо розробки проекту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору стартувала сьогодні, 16 лютого. До масштабного процесу залучені шість експертних груп, до складу яких увійшли представники центральних органів влади, профільних громадських організацій, благодійних фондів тощо.

15.02.2021
Звертаємося до кожного, чия доля пов’язана із містом Славутичем, і не незалежно від того, де він сьогодні проживає: у рідному місті, чи далеко за його межами, долучитися до благородної справи – зробити добровільний благодійний внесок на придбання комп’ютерного томографу, або порекомендувати спонсора для доброї справи, або просто поділитися цією інформацією з іншими.

15.02.2021
З метою встановлення постійної назви проїзду, Славутицька міська рада (рішення від 05.02.2021 № 123-3-VIІІ ) вирішила присвоїти назву «проїзд Гетьманський» ділянці дороги у Московському кварталі (між котеджною забудовою кварталу та супермаркетом «Фора»).

15.02.2021
12-14 лютого у СК «Олімпієць» відбувся відкритий чемпіонат Славутича з футзалу серед юнаків 2008 р.н. та молодших присвячений 32-й річниці виводу військ з Афганістану, в якому взяли участь 12 команд з Броварів, Мени, Чернігова, Семенівки, Сновська, Славутича.

15.02.2021
Для ліквідації наслідків негоди 12 лютого працювали: ❄На розчистці прибудинкових та загальноміських територій (пішохідні доріжки, тротуари) 52 працівника КП "ЖКЦ" та 4 снігоприбиральні машини. ❄ 6 одиниць техніки КП "ДЕУ", 8 робітників на пішохідних переходах.

15.02.2021
У чудовий зимовий день приходить до нас свято Святого Валентина, що несе радість, тепло, кращі людські почуття. Це свято любові нехай дарує кохання, увагу та наповнює життя романтикою,

12.02.2021
Громадська рада при виконавчому комітеті, яку очолює Юрій Єгоренко, відбулася 11 лютого в Офісі підтримки громадських ініціатив. На розгляд було винесено питання медичного забезпечення у місті Славутичі. У розширеному засіданні взяли участь міський голова Юрій Фомічев, генеральний директор КНП «Славутицька міська лікарня» Ярослав Вольський,

12.02.2021
Плани тижня 15 – 19 лютого

12.02.2021
11 лютого в Офісі підтримки громадських ініціатив відбулося засідання Ради підприємців при Славутицькому міському голові. Валентина Дарнопих прозвітувала про роботу Ради за 2020 рік. Новим головою Ради підприємців обрано Юрія Репеха.

11.02.2021
Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

11.02.2021
​До уваги відвідувачів славутицької ковзанки

10.02.2021
​Соціальні мережі давно стали платформою для обговорень, в тому числі і комунальних питань, але часто славутичани не отримують відповіді на свої запити.

10.02.2021
Рішенням виконавчого комітету від 04.02.2021 №38 погоджено тарифи на платні медичні послуги, що надаються КНП «Славутицька міська лікарня» за зверненнями громадян без направлення лікарів та за договорами із суб'єктами господарювання, страховими організаціями.

09.02.2021
​За прогнозами синоптиків на території Київської області очікується погіршення погодних умов та зниження температури повітря. У зв'язку з цим у Славутичі створено пункти обігріву громадян.

09.02.2021
Ввечері 8 лютого у Славутичі почав сипати сніг. За прогнозами синоптиків снігопад триватиме до кінця тижня. Комунальники повідомляють, що із опадами справляються. На дорогах міста працює 6 одиниць техніки. КП «ЖКЦ», управляючі компанії «Комфорт +», «Свій Дім» з самого ранку теж приступили до роботи.

08.02.2021
Експозиція, відкрита до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, знаходиться у затишному приміщенні за адресою Ризький квартал, 5 (колишній банк «Київська Русь»). У музеї представлені нагороди, муляжі зброї та учбових боєприпасів, одяг, моделі танків, фото та багато цікавого.

08.02.2021
5-7 лютого у СК «Олімпієць» відбувся відкритий Чемпіонат Славутича з футзалу серед юнаків 2007 р.н. та молодших, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Юрія Войнова. 12 команд із Київ, Житомира, Бровари, Переяслава, Сновська, Городні, Гончарівська та Славутич змагалися за перемогу.

08.02.2021
Стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади» 4 лютого, керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов та міський голова Юрій Фомічев підписали Меморандум про співпрацю сторін на засадах партнерства. Наразі до проєкту «Поліцейський офіцер в країні долучилося 47 громад.

05.02.2021
Чергове засідання Славутицької міської ради відбулася у п’ятницю, 5 лютого. До порядку денного було включено більше дев’яти десятків питань. Із 26 депутатів участь у її роботі взяли 25.

05.02.2021
​Плани тижня 8 – 14 лютого

05.02.2021
​Маріуполь і Славутич презентували пакет ініціатив міст, що стали переможцями грантової програми Українського культурного фонду «Культурні столиці України».

04.02.2021
В орендне користування пропонується будівля в м. Чорнобиль площею 698,40 м2. Виставлена на орендний аукціон двоповерхова будівля може стати чудовим варіантом для облаштування готелю сімейного типу, при прийомі екскурсантів, бажаючих відчути масштаб минулих подій.

01.02.2021
Вперше КДЮСШ Славутича отримала першу категорію за підсумками роботи попередніх чотирьох років. 28 січня Управління молоді і спорту КОДА присвоїло дану категорію. Цей факт свідчить про високий рівень наших здобутків.

01.02.2021
Після снігопадів буде відновлено ковзанку. Роботи розпочаті. У Славутичі це місце дозвілля користується популярністю.

01.02.2021
Шановні Славутичани! Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації та отримання інформації про стан проїзду на дорозі Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП “Славутич” - Чорнобиль, що знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Чернігівській області працює цілодобова гаряча лінія

01.02.2021
Після січневого локдауну, 29-31 січня 2021 у СК «Олімпієць» змагалися юнаки 2010-2011 р.н., 12 команд із Житомира, Києва, Чернігова, Сновська,Славутича. За результатами чемпіонату: І місце – «Юність» (м. Чернігів); ІІ місце – «Єдність» (м. Київ); ІІІ місце – «Оболонь» (м. Київ).

01.02.2021
🌨3 лютого 16:00 - Виставка творчих робіт «Метаморфози графіки» ДШМ, 1 корпус Гра "Мафія" (час уточнюється) БК «Енергія», 1 поверх 🌨4 лютого 12:00 Презентація ініціатив міст,

28.01.2021
​Команда міста тривалий час працювала над збором та узагальненням інформації до Плану стратегічного розвитку Славутича до 2025 року.

28.01.2021
Невдовзі, 10 лютого, має відбутися онлайн аукціон з оренди будівлі у складі гаражу з матеріально технічним складом і лабораторним корпусом в м.Чорнобиль.

26.01.2021
До уваги фізичних та юридичних осіб, які використовують земельні ділянки комунальної форми власності!

22.01.2021
​Плани тижня 25 – 31 січня

22.01.2021
​У 2020 році Славутич став одним із 8 міст-учасників конкурсу «Велопрацедавець року» від U-Cycle.

22.01.2021
22 січня Україна відзначає День Соборності. Чергову річницю проголошення Акту Злуки, за яким у далекому 1919 році східні та західні українські землі об’єдналися у єдину Соборну українську державу.

21.01.2021
​21 січня міський голова Юрій Фомічев провів онлайн нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету.

20.01.2021
ПИСЬМОВИЙ ДОЗВІЛ НА ПОХОВАННЯ видає черговий прокурор щоденно з понеділка по четвер з 08:00 год. до 17:00 год.; у п’ятницю з 08:00 год. до 15:45 год.; обідня перерва з 12:00 год. до 12:45 год.

19.01.2021
У ряді регіонів країни жителі протестують проти підвищення тарифів. Не залишився осторонь і Славутич. 15 січня біля будівлі Славутицької міської ради відбувся мітинг протесту проти підвищення тарифів на енергоносії. 2396 славутичан залишили свої підписи під зверненням до керівництва держави з вимогою про скасування рішення Кабінету Міністрів України щодо підвищення тарифів на енергоносії.

19.01.2021
19 січня ми відзначаємо свято Водохреща. Прийнято вважати, що цього дня вся вода стає благодатною і цілющою. Вітаючи один одного, ми бажаємо здоров’я від святої води, яка зміцнює наше тіло й дух, додає сил на весь рік.

18.01.2021
Вітаємо колектив садочку з ювілеєм! Нехай збуваються мрії і дітей, і дорослих, ще не один десяток років доріжками до садочка поспішає малеча, несучи вам щиру любов. А у стінах вашого закладу завжди панує тепло, затишок і лунко розливається щасливий дитячий сміх.

16.01.2021
​Плани тижня 18 – 24 січня

16.01.2021
​Увага ! До відома одержувачів державних соціальних допомог, пільг та субсидій!

16.01.2021
​18 січня о 18:00 в залі засідань скликається позачергова сесія Славутицької міської ради VIII скликання. Порядок денний за посиланням https://bit.ly/3svAghp

15.01.2021
У ряді регіонів країни жителі протестують проти підвищення тарифів. Не залишився осторонь і Славутич.

15.01.2021
У ЦНАП впроваджена в дію нова «швидка послуга», НАДАННЯ ДОВІДОК ПРО ПЕРЕБУВАННЯ (ЧИ НЕ ПЕРЕБУВАННЯ) НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ за один візит.

13.01.2021
Кожного року, 13 січня, до нас приходить Щедрий вечір, що завершує новорічно-різдвяні свята. Старий новий рік із Щедрим вечором – добра українська традиція, яку творили наші предки. Цей день вбирає життєві цінності українського народу: багатство душі і щирість, мудрість і радість життя, а ще співи, танці та багате застілля.

13.01.2021
Відбулося засідання виконавчого комітету, розглянуто 9 питань. Серед основних питань порядку денного – звіт адміністративної комісії за 2020 рік, у якому зазначається, що на розгляд комісії надійшло 19 адміністративних справ, винесено 14 постанов. Накладено штрафів на 13 209 грн.

11.01.2021
Продовжено термін проведення заміни посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

11.01.2021
​Плани тижня 11 – 17 січня

10.01.2021
​Сьогодні місто-побратим Славутича Айзкраукле святкує своє 54-річчя!

08.01.2021
​6 січня обірвалося життя Володимира Гаразда, багаторічного міського голови Долини, що на Івано-Франківщині, президента Асоціації "Енергоефективні міста України". Сovid забрав його життя на 54 році.

05.01.2021
​З 8 по 24 січня в Україні запроваджуються посилені карантинні обмеження.

05.01.2021
​5 січня міський голова Юрій Фомічев провів онлайн апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів.

05.01.2021
11 українських ОТГ – учасників проєкту „Енергоефективність у громадах II”, успішно пройшли відбір та стали партнерами нового проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що реалізується за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.

05.01.2021
​Оголошується конкурс на посаду Директор комунального підприємства «Управління з розвитку фізичної культури, спорту та туризму» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області.

04.01.2021
Міністерство розвитку громад та територій відібрало 56 проєктів на загальну суму понад 535 млн грн, які будуть рекомендовані до фінансування у 2021 році. Відповідне рішення прийняла Конкурсна комісія з відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.