Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Економіка, бізнес та інвестиції
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_top

 
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_l

 
 

 Редактор вмісту ‭[2]‬

 
 

 Редактор вмісту ‭[1]‬

 
​​Знайомтесь з новим інформаційним ресурсом: Інвестиційний портал «Славутич-Чернігівський регіон»

https://investslavutych.arr.in.ua/


Створено новий інформаційний ресурс інвестиційний портал «Славутич-Чернігівський регіон». Яка його мета? Для чого і для кого ресурс створено?

Славутич завжди має амбітні плани, прагне стати платформою для реалізації ідей та ініціатив. Однією з таких об’єднуючих ініціатив став проект ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону», завдяки якому у 2018 році підписаний меморандум про співпрацю громад – Любецької та Коцюбинської об’єднаних територіальних громад і міста Славутича.

Наші громади відкриті до реалізації креативних бізнес-ідей та підприємницьких ініціатив. Об’єднуючою інформаційно-ресурсною промоційною платформою для цього й покликаний стати  новий ресурс - Інвестиційний портал «Славутич-Чернігівський регіон», що об’єднує місто Славутич, Любецьку та Михайло-Коцюбинську об’єднані територіальні громади.

Роботи з розробки порталу виконано в рамках Грантового проекту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» в рамках Ініціативи Європейського Союзу «Мери за Економічне Зростання». Адреса порталу, який має коротку назву «Інвестору» investslavutych.arr.in.ua

Отже, цільова аудиторія порталу – це потенційні інвестори та бізнес, а мета – якнайкраще дати інформацію та яскраво продемонструвати інвестиційні, туристичні та бізнес ресурси трьох громад.  


​Натисніть на зображення, щоб перейти на сайт

інвест.JPG

Яку інформацію можна знайти на порталі?

Інвестиційний портал - сучасний засіб ефективної взаємодії з інвесторами, який розкриває та просуває інвестиційні можливості громад, а також демонструє сприятливий інвестиційний клімат та ключові переваги територій.

Ефективне функціонування Інвестиційного порталу сприятиме підвищенню ефективності використання наявних ресурсних можливостей громад, стимулюватиме появу нових інноваційних підприємств, а також активізуватиме громадські ініціативи.

На порталі ви знайдете інформацію про Славутич, Михайло-Коцюбинську та Любецьку ОТГ. На відповідних сторінках громад є коротка довідка для інвесторів, підприємців, гостей громад двома мовами – українською та англійською.

 

Інвестор та підприємець знайде тут інформацію про види підтримки, що може отримати, новини про інвестиційні та промоційні події, що відбуваються в громадах.

На порталі розміщені інвестиційні паспорти або концепції розвитку громад, де є аналітична база для формування у потенційного інвестора правильного уявлення про інвестиційну привабливість регіону.

 

До прикладу, у розділі «Славутич» вже працює каталог, який містить детальну інформацію про більше ніж 250 підприємств міста. Отже кожний, хто шукає собі бізнес-партнера у Славутичі, зможе легко дізнатися про напрямки діяльності конкретного підприємства, адресу веб-сайту, електронної пошти, номер телефону.

 

Сторінки «Туристичні можливості» та «Фотогалерея» також у режимі постійного оновлення та вже містять корисну для туриста інформацію про громади, контакти готелів та хостелів, ресторанів та кафе, розважальних локацій. Ця сторінка розроблена з урахуванням побажань гостей та туристів – є необхідна інформація про те, де можна зупинитися, скуштувати смачний обід та розважитися у конкретному населеному пункті. Ця інформація на даний момент в повному обсязі представлена у розділі «Славутич», далі будуть інші громади.

 

Чи є на порталі інтерактивні сторінки та можливість залишити коментарі?

Інвестиційний портал пропонує можливості для безкоштовного розміщення інвестиційних пропозицій та проектів від громад.

Так, портал – інтерактивний й розроблено таким чиним, щоб підприємці або власники певних інвестиційних об’єктів могли самостійно, за умови модерації адміністраторів, могли розміщувати інформацію про інвестиційні проекти тощо.

Інтерактивними є сторінки «Інвестиційні проекти» та «Додати проект», адже кожен охочий, фізична чи юридична особа, може долучитися до наповнення інвестпорталу - на сайті є проста форма для додавання інформації про ваші інвестиційні пропозиції та пропозиції оренди.

 

Якщо у інвестора чи у підприємця виникне потреба у додатковій консультації з питань розміщення інформації на порталі або з інших питань ведення підприємницької діяльності, то до кого можна звернутися? 

 

По-перше, на сторінках «Підтримка» та «Контакти» є вся необхідна  інформація про послуги для інвесторів, які вже сьогодні готові надавати в Агентстві регіонального розвитку Славутицької міської ради. В Агентстві працює департамент стратегічного розвитку та підтримки підприємництва, де завжди раді надати необхідну інформацію, провести бізнес-тренінг або індивідуальну консультацію.

 

По-друге, з усіх питань розміщення інформації на порталі «Інвестору» можна зателефонувати (04579) 2-22-50 або +38 (050) 353 11 35, направити інформацію на адресу slavutich.ofis@gmail.com

 

 

Команда з реалізації 
проекту ЄС м.Славутич

 ​