Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Економіка, бізнес та інвестиції
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_top

 
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_l

 
 

 Редактор вмісту

 
​Корисні сервіси для започаткування та ведення бізнесу в Україні

Фонд Східна Європа в рамках виконання Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» на постійній основі збирає та оновлює онлайн інструменти, які можуть стати в нагоді малому та середньому бізнесу.

                                  Перелік корисних онлайн-сервісів для підприємців

​    

Opendatabot — сервіс моніторінгу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Opendatabot — сервіс моніторінгу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

1.jpgYouControl - онлайн-досьє на кожну компанію України.  

Taxer - онлайн-бухгалтерія для малого бізнесу.

SMS Маяк - сервіс моніторингу реєстраційних дій щодо об'єктів нерухомого майна фізичних та юридичних осіб.

Бізнес-калькулятор - інструмент з вибору оптимальної моделі організаційної форми бізнесу, розрахунку податків та порівняння сплати податків.

Податковий борг - сервіс, за допомогою якого можна дізнатися розмір податкового боргу суб’єктів господарювання різних форм власності.

Державні закупівлі  - доступ до інформації оголошень про закупівлі.

ProZorro – електронна система публічних закупівель.

Електронний кабінет платника податків - інформація з реєстрів, податковий календар, бланки податкової звітності, декларація про майновий стан.

 
Корисні сервіси для започаткування та ведення бізнесу у м. Славутич

В рамках проєкту «План місцевого економічного розвитку: Славутич - драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону», виконавцями якого є Виконавчий комітет Славутицької міської ради та Міська громадська організація «Лабораторія малого бізнесу»:

✓​ Створена інформаційно-консультаційна служба електронних адміністративних послуг (бізнес-сервісів) «Єдине вікно», яка спрощує умови ведення бізнесу, забезпечує прозорість роботи органів місцевого самоврядування у сфері надання адміністративних послуг. Впроваджено 23 місцеві електронні адміністративні бізнес-сервіси у форматі - он-лайн (92% від загальної кількості місцевих послуг) в сферах архітектури, будівництва та земельних відносин та скорочено перелік документів для суб’єктів бізнесу https://business-slavutich.com.ua/.

✓​ Створено та активно функціонує Інвестиційний портал «Славутич-Чернігівський регіон» для Славутича, Любецької та Михайло-Коцюбинської громад: історія, ресурси громад, види підтримки, новини про інвестиційні та промоційні події тощо https://investslavutych.arr.in.ua/.


УРЯД СПРОСТИВ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ МІКРО- ТА МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Програма "Доступні кредити 5-7-9" зменшить ставки кредитування для бізнесу​

 

12.02.2020 р. в Офісі громадських ініціатив відбулась презентація Державної програми "Доступні кредити 5-7-9%" від представників АТ "Ощадбанк".

Метою програми є посилення конкурентноспроможності українського мікро- та малого бізнесу, створення нових робочих місць, повернення трудових мігрантів.

Оксана Данілушкіна - заступник начальника відділу мікро -, малого і середнього бізнесу, завідувач сектору організації продажів філіалу Чернігівського обласного управління АТ "Ощадбанк" розповіла про існуючи кредитні ставки, механізми зниження існуючих кредитних ставок, в рамках дії державної програми, форми кредитування та графіки погашення платежів, напрямки отримання кредитування.

Максимальний строк кредитування - 5 років. Максимальна сума, яку можна отримати в кредит - 1,5 мільйона гривень. Не можуть бути учасниками державної програми: ФО-П - громадяни України молодші за 21 рік (на дату звернення) і такі, кому на кінець строку дії кредитного договору за Програмою виповниться більш, як 65 років; нерезиденти.

Наприкінці лютого 2020 р. державна програма запрацює й для стартапів (фізичні особи - підприємці або юридичні особи, які здійснюють свою підприємницьку діяльність від 0 до 12 місяців). Обов'язковою вимогою для стартапів є подача бізнес плану.

Звертаємо увагу підприємців початківців, що Славутицький міський фонд підтримки підприємництва буде проводити навчання по написанню бізнес-плану, в рамках та відповідно до вимог, які встановлені Постановою КМУ, з метою отримання державного кредитування. Дата, час та місце проведення навчання буде анонсоване пізніше. За додатковою інформацією щодо організації навчання, можна звертатись за телефоном: 2-75-55 або на e-mail: sfpp@ukr.net

Подати заявку на отримання кредитування можна на урядовому порталі за посиланням: https://5-7-9.gov.ua/