Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Розвиток міста
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_top

 
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_l

 
 

 Редактор вмісту

 

Вакансії

          

Управління соціального захисту населення Славутицької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з питань програмного супроводження відділу прийняття рішень з надання усіх видів державних соціальних допомог та компенсацій. 

Основні вимоги до кандидатів:

наявність громадянства України, повної вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста), стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років; знання Конституції України, Законів України «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативних актів, пов’язаних зі специфікою роботи, вільне володіння державною мовою, знання основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які досягли законодавством граничного віку перебування на  службі в органах місцевого самоврядування.

Потрібні документи для участі в конкурсі:

- заява про участь в конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П – 2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром  4х6 см.;

- копії документів про освіту, трудової книжки та паспорта;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), посвідчення про прописку до призовної дільниці (для призовників).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».  

Конкурс та відбір кандидатів на заміщення зазначеної вакантної посади буде проводитись конкурсною комісією управління соціального захисту населення Славутицької міської ради за адресою: м. Славутич, Центральна площа,  7.

Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається  за тел.3-00-11*107.

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу в міській газеті.

  

Начальник управління                                                                            Наталія ШАПОВАЛ​

 

Дата публікації 20.01.2020