Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Будівництво та земельні відносини
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_top

 
 

 wpIspolkom_petrovi4 - page_3lvl_l

 
 

 Редактор вмісту ‭[1]‬

 
​​Повідомлення про початок процедури затвердження Детального плану території Чернігівського кварталу м. Славутича Київської області

 

         З метою сприяння виконанню задач довгострокового розвитку міста Славутич, реалізації стратегії планування та забудови його території, скорочення термінів оформлення та погодження необхідної для будівництва документації, з урахуванням містобудівних особливостей, нагальною потребою для міста є розробка більш детальної та повної містобудівної документації, зокрема – детального планування окремих містобудівних комплексів.​

​            Детальний план у межах населеного пункту уточнює положення Генерального плану та визначає планувальну організацію і розвиток частини території.

      Детальний план території Чернігівського кварталу м. Славутича Київської області розроблений Державним підприємством Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя. Проект виконаний на замовлення Управління інфраструктури та капітального будівництва Славутицької міської ради за кошти місцевого бюджету.

         Детальний план території Чернігівського кварталу, після затвердження його, є основним документом, який регламентує розміщення окремих об’єктів містобудування, відведення та вилучення земельних ділянок, встановлення та зміни їх цільового призначення.

         Відповідно до Генерального плану та з урахування положень Плану Зонування території (зонінгу) м. Славутич в межах території проектування передбачається розвиток, здебільшого, житлової та громадської забудови, в тому числі об’єктів повсякденного обслуговування населення, з урахуванням існуючої забудови прилеглих кварталів (у західній частині) та комунальної зони у східній частині.

         Згідно з ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» на оприлюднення розміщується детальний план забудови Чернігівського кварталу (проектний план та план існуючої забудови території).

              

Управління інфраструктури та капітального

будівництва Славутицької міської ради​

 

 Редактор вмісту ‭[2]‬

 
​​2_План існуючого використання території.jpg2_План існуючого використання території.jpg